Dell redukce USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)
Dell redukce USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)
Dell redukce USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)
Dell redukce USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

A-470-ABMZ
Na sklade
32,84 €
S DPH
27,37 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér Dell USB-C na HDMI 2.0 umožňuje zobrazovať obsah zo stolového počítača alebo notebooku s video výstupom USB-C na displeji kompatibilnom s rozhraním HDMI. Adaptér Dell USB-C na HDMI podporuje rozlíšenie až do 1080p a ponúka ostrý a živý obraz.

Adaptér konvertuje signály USB-C na HDMI
Adaptér Dell USB-C na HDMI umožňuje prehrávať video z ľubovoľného stolného počítača alebo notebooku s video výstupom USB-C na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním HDMI. Tento všestranný adaptér poskytuje vysokokvalitné video na všetkých zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazenie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazenie videa zo stolového počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom HDMI. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom USB-C, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čisté video
Adaptér Dell USB-C na HDMI podporuje rozlíšenie až do 1080p pre ostrý a živý obraz.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Tento adaptér typu plug-and-play je dostatočne malý na to, aby ste ho mohli mať neustále po ruke a ľahko prednášať prezentácie klientom alebo sledovať filmy s priateľmi. Adaptér má na jednej strane konektor USB-C a na druhej strane 19-vodičový konektor HDMI v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a HDTV kompatibilných s rozhraním HDMI.
Farba
Černá
Čierna
Štandard HDMI A (F)
1
USB typu C (M)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Verzia dátového rozhrania
HDMI 2.0
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania