Dell redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)
Dell redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)
Dell redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)
Dell redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

A-470-ABNE
Na sklade
15,46 €
S DPH
12,88 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
S adaptérom Dell:

Pripojte zariadenie USB-A 3.1 k počítaču s portom USB-C
Adaptér Dell USB-C na USB-A 3.11 umožňuje pripojiť zariadenia a príslušenstvo s novo uvedeným rozhraním USB-A 3.1 k počítaču s portom USB-C.

Synchronizujte starší počítač s novými zariadeniami
Adaptér Dell USB-C na USB-A 3.1 je ideálnym riešením na synchronizáciu údajov medzi starým počítačom a najnovšími tabletmi, smartfónmi a inými zariadeniami.

Jednoduchépoužívanie
Stačí pripojiť konektor USB-C na adaptéri k portu USB-C na počítači. Potom pripojte fotoaparát, smartfón, tablet alebo iné zariadenie USB-A 3.1. Okrem toho môžete pripojiť aj kábel USB na nabíjanie smartfónu alebo tabletu.

Pripojenia
* USB 3.1 1. generácie
* USB-C

Obsah balenia
* Adaptér USB-C na USB
Farba
Černá
Čierna
USB typu C (M)
1
USB typu A (M)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Verzia dátového rozhrania
USB 3.1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania