Dell redukce USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukce USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukce USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukce USB-C (M) na VGA (F)

Adaptér Dell USB-C (M) na VGA (F)

A-470-ABNC
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
38,50 €
S DPH
32,08 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Adaptér Dell USB-C na VGA umožňuje zobrazovať obsah z počítača alebo notebooku s rozhraním USB-C na výstupe videa na displeji VGA. Adaptér Dell USB-C na VGA vám poskytne ostré a bohaté zobrazenie.

Adaptér konvertuje výstup USB-C na VGA
Adaptér Dell USB-C na VGA umožňuje prehrávať video z akéhokoľvek stolného počítača alebo prenosného počítača s výstupom videa cez rozhranie USB-C na rôznych displejoch kompatibilných s VGA. Tento všestranný adaptér zabezpečuje kvalitné zobrazenie na všetkých zobrazovacích zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazenie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať video zo stolového počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup USB-C, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čisté video
Adaptér Dell USB-C na VGA vám poskytne ostré a bohaté zobrazenie.

Jehokompaktné rozmery uľahčujú prenášanie
Tento adaptér typu plug-and-play je dostatočne malý na to, aby ste ho mali po ruke pri dôležitých prezentáciách pre klientov alebo filmových večeroch s priateľmi. Vďaka konektoru USB-C na jednej strane a 15-pinovému digitálnemu konektoru HDI5 VGA na druhej strane je adaptér štandardne vhodný pre širokú škálu monitorov, projektorov a HDTV kompatibilných s VGA.
Farba
Černá
Čierna
VGA/D-SUB (F)
1
USB typu C (M)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania