Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

470-ABND
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
27,99 €
S DPH
23,33 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Adaptér Dell - USB-C na Ethernet (spúšťanie PXE) vám umožní rozšíriť počítač alebo notebook o ethernetový port pomocou existujúceho portu rozhrania USB-C. Adaptér Dell - USB-C na Ethernet podporuje prenosy rýchlosťou až gigabitového Ethernetu, takže umožňuje rýchlejší streamovanie obsahu z webu. A obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu.

Adaptér prevádza rozhranie USB-C na Ethernet
Adaptér Dell USB-C na Ethernet umožňuje do počítača pridať ethernetový port cez existujúce port USB-C pre rýchlejšie streamovanie a pripojenie k sieti. Adaptér predstavuje praktický doplnok pre užívateľov, ktorí chcú rozširovať alebo pridávať siete. Umožňuje vytvoriť nové pripojenie alebo sa pripojiť k inej sieti bez nutnosti použitia smerovača alebo prepínače.

Ethernetový adaptér umožňuje pripojenie
Tento jednoduchý inovatívny ethernetový adaptér od spoločnosti Dell umožňuje rozšírenie pásma zariadení vytvorením nového pripojenia k Internetu. Ak má vaše zariadenie port USB-C, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Najlepšie je, že nevyžaduje výmenu alebo pridanie novej sieťovej karty. Môžete ho využívať na pripojenie k ďalšej sieti, prepojenie s inými počítačmi a rýchlejšiemu sledovanie videa a ďalšieho streamovaného obsahu.

Zaisťuje rýchle streamovanie a sťahovanie
Adaptér Dell - USB-C na Ethernet podporuje prenosy rýchlosťou až gigabitového Ethernetu, takže umožňuje rýchlejší streamovanie obsahu z webu, či už ide o správy či živé športové prenosy alebo streamované rádio a zábavné weby s obľúbenými televíznymi programy a filmy.

Obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu
Adaptér Dell - USB-C na Ethernet obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu a eliminuje nutnosť inštalácie ovládačov z disku CD alebo sťahovanie z iného zdroja. Adaptér šetrí čas tým, že vás pri prvom pripojení automaticky vyzve na inštaláciu ovládača.

Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
Tento malý a ľahký adaptér sa ľahko používa a máte ho vždy po ruke. Adaptér je vybavený rozhraním USB-C na jednej strane a rozhraním RJ-45 na druhej.

Poznámka
PXE (anglicky Preboot execution environment) je v informatike označenie technológie pre bootovanie (tj. Štart) počítačov z počítačovej siete. Využíva sa pre tenkých klientov, ktoré nemajú pevný disk, pre diagnostiku, pre automatické inštalácie operačných systémov a podobne (napr. Informačné kiosky, počítače v knižnici, inštaláciu systému do počítača bez optickej mechaniky, atď.).

Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt mali tiež záujem o:

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania