Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)
Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

Dell redukcia USB-C (M) na Ethernet (spúštanie PXE)

470-ABND
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
29,99 €
S DPH
24,99 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

Adaptér Dell - USB-C na Ethernet (spúšťanie PXE) vám umožní rozšíriť počítač alebo notebook o ethernetový port pomocou existujúceho portu rozhrania USB-C. Adaptér Dell - USB-C na Ethernet podporuje prenosy rýchlosťou až gigabitového Ethernetu, takže umožňuje rýchlejší streamovanie obsahu z webu. A obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu.

Adaptér prevádza rozhranie USB-C na Ethernet
Adaptér Dell USB-C na Ethernet umožňuje do počítača pridať ethernetový port cez existujúce port USB-C pre rýchlejšie streamovanie a pripojenie k sieti. Adaptér predstavuje praktický doplnok pre užívateľov, ktorí chcú rozširovať alebo pridávať siete. Umožňuje vytvoriť nové pripojenie alebo sa pripojiť k inej sieti bez nutnosti použitia smerovača alebo prepínače.

Ethernetový adaptér umožňuje pripojenie
Tento jednoduchý inovatívny ethernetový adaptér od spoločnosti Dell umožňuje rozšírenie pásma zariadení vytvorením nového pripojenia k Internetu. Ak má vaše zariadenie port USB-C, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Najlepšie je, že nevyžaduje výmenu alebo pridanie novej sieťovej karty. Môžete ho využívať na pripojenie k ďalšej sieti, prepojenie s inými počítačmi a rýchlejšiemu sledovanie videa a ďalšieho streamovaného obsahu.

Zaisťuje rýchle streamovanie a sťahovanie
Adaptér Dell - USB-C na Ethernet podporuje prenosy rýchlosťou až gigabitového Ethernetu, takže umožňuje rýchlejší streamovanie obsahu z webu, či už ide o správy či živé športové prenosy alebo streamované rádio a zábavné weby s obľúbenými televíznymi programy a filmy.

Obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu
Adaptér Dell - USB-C na Ethernet obsahuje vstavaný ovládač pre jednoduchú inštaláciu a eliminuje nutnosť inštalácie ovládačov z disku CD alebo sťahovanie z iného zdroja. Adaptér šetrí čas tým, že vás pri prvom pripojení automaticky vyzve na inštaláciu ovládača.

Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
Tento malý a ľahký adaptér sa ľahko používa a máte ho vždy po ruke. Adaptér je vybavený rozhraním USB-C na jednej strane a rozhraním RJ-45 na druhej.

Poznámka
PXE (anglicky Preboot execution environment) je v informatike označenie technológie pre bootovanie (tj. Štart) počítačov z počítačovej siete. Využíva sa pre tenkých klientov, ktoré nemajú pevný disk, pre diagnostiku, pre automatické inštalácie operačných systémov a podobne (napr. Informačné kiosky, počítače v knižnici, inštaláciu systému do počítača bez optickej mechaniky, atď.).

No reviews
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.