Redukcie, káble & adaptéry

  Dell redukcia USB-C (M) na HDMI 2.0 (F) Zväčšiť

  Dell redukcia USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

  DELL DELL

  470-ABMZ

  Nové

  Dell redukcia USB-C (M) na HDMI 2.0 (F)

  Viac detailov

  37,99 €

  s DPH
  31,66 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Adaptér Dell USB-C na HDMI 2.0 umožňuje zobrazenie obsahu zo stolového počítača alebo notebooku s videovýstupom USB-C na displeji kompatibilnom s rozhraním HDMI. Adaptér Dell USB-C na HDMI podporuje rozlíšenie až 4K a ponúka ostrý a živý obraz.

  Adaptér prevádza signály USB-C na HDMI
  Adaptér Dell USB-C na HDMI umožňuje prehrávanie videa z ľubovoľného stolného počítača alebo notebooku s videovýstupom USB-C na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním HDMI. Tento univerzálny adaptér zabezpečuje kvalitný obraz na všetkých zariadeniach od monitorov po projektory.

  Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
  Tento adaptér umožňuje zobrazovať video z počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektora alebo televízore HDTV so vstupom HDMI. Ak je vaše zariadenie vybavené výstupom USB-C, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Vďaka nemu si môžete užívať filmov na domácom projektore, urobiť zo stolného počítača rozšírenú pracovnej stanici alebo v škole aj v práci predstavovať prezentácie.

  Užívajte si krištáľovo čistého videá
  Adaptér Dell USB-C na HDMI podporuje rozlíšenie až 4K a ponúka ostrý a živý obraz.

  Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
  Tento adaptér typu plug and play je dosť malý na to, aby ste ho mohli mať stále po ruke a ľahko predviesť prezentácie klientom alebo sledovať filmy s priateľmi. Adaptér je vybavený konektorom USB-C na jednej strane a 19vývodovým konektorom HDMI na druhej, v štandardnom prevedení pre širokú škálu monitorov, projektorov aj televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním HDMI.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.