Redukcie, káble & adaptéry

  Dell redukcia USB-C (M) na USB-A 3.1 (F) Zväčšiť

  Dell redukcia USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

  DELL DELL

  470-ABNE

  Nové

  Dell redukcia USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)

  Viac detailov

  26,00 €

  s DPH
  21,67 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  S adaptérom Dell: USB-C na USB-A 3.1 budete môcť k svojmu staršiemu počítaču s portom rozhranie USB-C pripojiť novšie zariadenia a príslušenstvo s rozhraním USB-A 3.1. Jednoduché používanie - pripojte konektor USB-C k počítaču s portom rozhranie USB-C a potom pripojte svoje zariadenie alebo príslušenstvo s portom rozhrania USB-A 3.1 ku konektoru USB-A 3.1.

  Pripojte zariadenia s rozhraním USB-A 3.1 k počítaču s portom USB-C
  Adaptér Dell USB-C na USB-A 3.1 vám umožní pripojiť k počítaču s portom USB-C zariadení a príslušenstva s novo uvedeným rozhraním štandardu USB-A 3.1.

  Synchronizujte staršie počítač s novými zariadeniami
  Adaptér Dell USB-C na USB-A 3.1 je ideálnym riešením, ako synchronizovať dáta medzi starým počítačom a najnovšími tablety, smartfónmi a ďalšími zariadeniami.

  Jednoduché ovládanie
  Jednoducho pripojte konektor USB-C adaptéra k portu rozhrania USB-C na počítači. Potom pripojte fotoaparát, chytrý telefón, tablet alebo iné zariadenia s rozhraním USB-A 3.1. Navyše môžete tiež pripojiť kábel USB a nabíjať tak šikovný telefón alebo tablet.

  Pripojenie
  - USB 3.1 1. generácie
  - USB-C

  Obsah balenia
  Adaptér USB-C na USB

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.