Stojany DELL

  Dell stojan All in One Mount pre OptiPlex Micro PC Zväčšiť

  Dell stojan All in One Mount pre OptiPlex Micro PC

  492-BBMJ

  Nové

  Dell stojan All in One Mount pre OptiPlex Micro PC

  Viac detailov

  82,00 €

  s DPH
  68,33 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 8 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 8 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,40 €.

  Technické údaje

  Kompaktný stojan pre počítače Dell ™ OptiPlex Micro je určený a testovaný špeciálne pre počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Keď pridáte káblový zámok (predávaný samostatne), môžete počítač OptiPlex zostaviť a zabezpečiť ľahko a rýchlo. Stojan zaistí zabezpečenia aj diskrétne umiestnenie počítača OptiPlex Micro PC. Keď počítač OptiPlex umiestnite za plochý monitor, uvoľníte si miesto na pracovnom stole a obmedzíte neporiadok. Toto kompaktné riešenie chráni počítač pomocou integrovaného zamykacieho slotu a súčasne ho nenápadne schová za monitor. Všetky tieto i ďalšie vlastnosti vám sprehľadní pracoviska a sprístupní počítač OptiPlex Micro, ktorý však počas každodenného používania zostane bezpečne skrytý.

  Funkcie a výhody
  Nenápadne skryte počítač OptiPlex za monitor
  Kompaktný stojan pre počítače Dell OptiPlex Micro poskytuje zabezpečenie aj diskrétne umiestnenie počítača OptiPlex Micro. Toto kompaktné riešenie chráni počítač pomocou integrovaného zamykacieho slotu a súčasne ho nenápadne schová za monitor.

  Pridajte zabezpečenia, bez toho aby ste sa museli vzdať výkonu
  Kompaktný stojan pre počítače Dell OptiPlex Micro zaistia bezpečnosť počítača, ale ponechá všetky porty prístupné. Užívajte si prehľadnejšieho pracovisko s okamžitým prístupom k počítaču OptiPlex Micro, ktorý pri každodennom používaní zostane bezpečne uzamknutý ..

  Obmedzte neporiadok na pracovnom stole
  Keď počítač OptiPlex umiestnite za plochý monitor, uvoľníte si miesto na pracovnom stole a obmedzíte neporiadok. Kompaktný stojan pre počítače Dell OptiPlex Micro umožňuje upraviť stolný počítač s ohľadom na vaše pracovné postupy a organizačné potreby.

  Ideálny spoločník pre počítače OptiPlex Micro
  Kompaktný stojan pre počítače Dell ™ OptiPlex Micro je určený a testovaný špeciálne pre počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Keď pridáte káblový zámok (predávaný samostatne), môžete počítač OptiPlex zostaviť a zabezpečiť ľahko a rýchlo.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.