Stojany DELL

  Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC Zväčšiť

  Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC

  492-BBML

  Nové

  Dell stojan Vertical Stand pro OptiPlex Micro PC

  Viac detailov

  37,00 €

  s DPH
  30,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Zvislý stojan Dell ™ OptiPlex Micro je určený pre zákazníkov s obmedzeným priestorom na stole. Výrazne zmenší pôdorys zabraný počítačom OptiPlex a okamžite vytvorí na stole viac miesta. Tento jednoduchý stojan slúži k ľahkému a bezpečnému umiestnenie počítača OptiPlex Micro do zvislej polohy. Pomáha obmedziť neporiadok na pracovnom stole a prispieva tak k lepšej organizácii. Ponúka tiež ľahký prístup ku všetkým portom počítača OptiPlex Micro. Zvislý stojan umožňuje prístup k prednému i zadnému panelu a uľahčuje vedenie káblov a pripájanie periférnych zariadení. Možnosť zvislej montáže tiež ponúka štýlový vzhľad pre pracoviská vyžadujúce vlastné estetiku. Toto kompaktné a pohodlné riešenie nenápadne obohatí vašu prácu s počítačom OptiPlex.

  Funkcie a výhody

  Jednoduché zvislé umiestnenie počítačov OptiPlex
  Zvislý stojan Dell OptiPlex Micro slúži k zvislému umiestnenie počítača OptiPlex 3020 alebo 9020 Micro na ktoromkoľvek pracovisku. Tento jednoduchý stojan slúži k ľahkému a bezpečnému umiestnenie počítača OptiPlex Micro do zvislej polohy.

  Okamžite získate viac miesta na pracovisku
  Zvislý stojan je navrhnutý pre užívateľov s obmedzeným priestorom na stole. Výrazne zmenší pôdorys zabraný počítačom OptiPlex a okamžite vytvorí na stole viac miesta. Pomáha obmedziť neporiadok na pracovnom stole a prispieva tak k lepšej organizácii. Možnosť zvislej montáže tiež ponúka štýlový vzhľad pre pracoviská vyžadujúce vlastné estetiku.

  Jednoduchý prístup k portom počítača
  Okrem umiestnenia šetriaceho miesto ponúka zvislý stojan tiež jednoduchý prístup ku všetkým portom počítača OptiPlex Micro. Zvislý stojan umožňuje prístup k prednému i zadnému panelu a uľahčuje vedenie káblov a pripájanie periférnych zariadení.

  Ideálny spoločník pre počítače OptiPlex Micro
  Zvislý stojan Dell OptiPlex Micro je určený a testovaný špeciálne pre počítače OptiPlex 3020 a 9020 Micro. Toto kompaktné a pohodlné riešenie nenápadne obohatí vašu prácu s počítačom OptiPlex.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.