Tašky na notebooky

  Dell taška Professional Briefcase do 15,6" Zväčšiť

  Dell taška Professional Briefcase do 15,6"

  DELL DELL

  460-BCFK

  Nové

  Dell taška Professional Briefcase do 15,6"

  Viac detailov

  55,00 €

  s DPH
  45,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 5 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 5 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,25 €.

  Technické údaje

  Profesionálna taška Dell 15 umožňuje pri cestách mimo kanceláriu bezpečne uložiť 15 "notebook a tablet do vyhradeného plyšového obalu na notebook a vrecká na tablet. Rad úložných oddielov slúži na bezpečné uloženie a usporiadanie každodenných kancelárskych nevyhnutnosťou. Vodeodolné materiály s vysokou odolnosťou voči opotrebeniu ochráni notebook is príslušenstvom pred vplyvom počasia a reflexné prvky na brašni poskytujú lepšiu viditeľnosť v čase dochádzanie do práce a návrate domov, kedy je menej svetla. Tašku možno nosiť tromi pohodlnými spôsobmi: pomocou polstrovaných úchytov, odnímateľného nastaviteľného polstrovaného popruhu na rameno alebo popruhu na vozík pre upevnenie k batožine na kolieskach. Pomocou prenosnej nabíjačky batérií (predáva sa samostatne) môžete aj nabíjať notebook priamo v brašni. nabíjačku možno elegantne schovať do vyhradenej vrecká na batériu za použitia otvoru na kábel.

  Klasická brašna s niekoľkými oddielmi ponúka usporiadanie a ochranu notebooku, tabletu a príslušenstvo.

  Štýlová ochrana pre notebook a kancelárske nevyhnutnosti na cestách
  Profesionálny brašna Dell 15 ochráni notebook, tablet a všetky kancelárske nevyhnutnosti, nech už vás pracovné povinnosti zavedú kamkoľvek. Váš 15 "notebook a tablet budú vo vyhradenom plyšovom obale na notebook a vrecku na tablet vždy v bezpečí.

  Odľahčená a pohodlná brašna, ktorú možno nosiť tromi rôznymi spôsobmi
  Túto tašku v ľahkom vyhotovení možno pohodlne prenášať za polstrovaná držadlá, ktoré umožňujú rýchle uchopenie. Alebo môžete použiť odnímateľný nastaviteľný polstrovaný ramenný popruh, a mať tak voľné ruky. Pri dlhších cestách môžete brašňu jednoducho upevniť k batožine s kolieskami za použitia popruhu pre upevnenie k batožine na kolieskach.

  Pevné materiály odolné proti poveternostným vplyvom chráni pred poškodením
  Taška je vyrobená z vodeodolného trvanlivého balistického nylonového materiálu, ktorý ochráni všetky vaše kancelárske nevyhnutnosti a elektroniku pred živlami. Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť v čase dochádzanie do práce a návrate domov, kedy býva menej svetla.

  Ľahký prístup ku všetkým kancelárskym nevyhnutnostiam
  Nadštandardné panel organizéra umožňuje uložiť všetky vaše každodenné nevyhnutnosti tak, aby boli ľahko dostupné, a skladacie zakladače umožňujú efektívne usporiadanie dokumentov. Využite veľký úložný priestor s dvojitými oddielmi pre všetky kancelárske nevyhnutnosti.

  Nabíjajte notebook na cestách
  Pomocou prenosné nabíjačky batérií (predáva sa samostatne) môžete aj nabíjať notebook priamo v brašni za pohybe. Nabíjačku možno elegantne schovať do vyhradenej vrecká na batériu za použitia otvoru na kábel.

  Vhodné pre 15 "notebooky
  Profesionálny brašna Dell 15 je vhodná pre bezpečné uloženie notebooku Dell do veľkosti 15 ", nech už vás pracovné povinnosti zavedú kamkoľvek.

  Obsah balenia
  Profesionálny brašna Dell 15

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Stredný - 14" až 15,6"
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.