Dokovacie stanice

  DELL Thunderbolt Dock TB16 240W Zväčšiť

  DELL Thunderbolt Dock TB16 240W

  DELL DELL

  452-BCOS

  Nové

  DELL Thunderbolt Dock TB16 240W

  Viac detailov

  299,00 €

  s DPH
  249,17 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 29 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 29 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 1,45 €.

  Technické údaje

  Jeden dok. Jediný kábel. Jedinečný výkon.
  Dok Dell Thunderbolt ™ TB16-240W s technológiou Intel® Thunderbolt 3 predstavuje dokonalé riešenie dokovania, navrhnuté pre náročných užívateľov a klientov s tradičnými pracovnými stanicami, ktorým umožňuje pripojenie až troch monitorov s rozlíšením Full HD, dvoch monitorov 4K alebo jedného monitora 5K pri frekvencii 60 hz. Rýchlosť dátových prenosov až 40 Gb / s umožňuje bleskové prenosy väčších súborov, ako sú napríklad súbory na úpravu videa.

  Malé rozmery a veľká flexibilita
  Dok Dell Thunderbolt ™ TB16-240W je malý - meria len 145 × 145 x 51 mm (5,7 × 5,7 × 2 palce). Keď k notebooku pripojíte jediný kábel, môžete získať prístup k širokému spektru portov a zvýšiť produktivitu.

  Jeden zdroj napájania.
  Dok Dell Thunderbolt ™ TB16-240W dokáže napájať notebook (19,5 V) aj pripojené periférne zariadenie Thunderbolt ™ 3. Vďaka schopnosti poskytnúť až 60 W príkonu pre externé zariadenie Thunderbolt ™ 3 je táto verzia ideálnym riešením pre notebooky Dell Precision, Latitude a XPS s portom Thunderbolt ™ 3, ktoré vyžadujú až 130W napájanie.

  Pripojenie a funkcie:
  Podporuje 3 monitory
  Dva porty USB 2.0
  Tri porty USB 3.0
  Port Thunderbolt 3 (USB typu C)
  Výstup pre reproduktor (vzadu)
  Kombinovaný zvukový konektor (vpredu)
  Rozhranie gigabitového Ethernetu
  Zamykací slot pre zámok Kensington
  7,4mm vstup jednosmerného napájania

  Obsah balenia
  Dok Dell Thunderbolt ™ TB16
  Kábel Thunderbolt ™ USB typu C
  240W napájací adaptér

  1 Rozlíšenie 5 120 × 2 880 (5K) pri 60 Hz je podporované iba za nasledujúcich predpokladov:
  a) K portu Thunderbolt 3 na zadnej strane doku TB16 je pripojený adaptér portu USB typu C na dva porty DisplayPort 1.2, ku ktorému sú pripojené dva káble DisplayPort zapojené do monitora 5K,
  alebo
  b) počítač so samostatným grafickým adaptérom má nastavené samostatné zobrazenie a monitor 5K je káble DP 1.2 pripojený k portom mDP a DP v doku.

  2 Dok Dell Thunderbolt TB16 nepodporuje káblovú technológiu vPro. Ak chcete využívať technológiu vPro, môžete použiť hostiteľský port siete Ethernet alebo technológiu Wi-Fi vPro v hostiteľovi

  3 Dok odovzdáva adresu MAC notebooku alebo tabletu

  USB Type-C ™ a USB-C ™ sú ochranné známky organizácie USB Implementers Forum
  Dok Dell Thunderbolt ™ TB16-240W umožňuje rýchle pripojenie mobilnej pracovnej stanice k jednému zdroju dát a napájanie pri zachovaní jedinečného výkonu a rýchlych dátových prenosov. Dok možné pripojiť k notebookom s podporou technológie Thunderbolt ™ 3 * jediným káblom Thunderbolt ™ USB typu C a ponúka užívateľom rýchle pripojenie niekoľkých monitorov a periférnych zariadení, napájanie notebooku a úsporu miesta na pracovnom stole aj na pracovisku.
  * Hoci sa spoločnosť Dell zaviazala zabezpečiť, aby dok TB16 spĺňal otvorené štandardy, iné produkty OEM môžu kompatibilitu obmedziť.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.