DELL UltraSharp

Monitory DELL UltraSharp boli vytvorené pre dokonalý zážitok

Vieme, že pokrokové myslenie v dizajne aj technológii vám umožňuje posunúť vašu prácu do nových výšin. 

Preto naše portfólio monitorov DELL UltraSharp a monitorov UltraSharp s programom PremierColor ponúka celý rad funkcií, ako je špičkový dizajn, ohromujúci vizuál a výnimočné jednoduché použitie, aby ste dosiahli maximálny dojem používateľa.

Brilantnosť ktorú môžete vidieť

Široké farebné spektrum: Prezerajte si obrázky v presných farbách so širokým farebným pokrytím naprieč priemyselnými farebnými štandardmi. Každý monitor UltraSharp ponúka takmer 100% farebné pokrytie sRGB, zatiaľ čo monitory UltraSharp s programom PremierColor - navrhnuté pre kriticky dôležité úlohy - ponúkajú takmer 100% pokrytie AdobeRGB a sRGB a novšie farebné priestory ako DCI-P3, REC 709, REC 2020 pre video. formátov.

Mimoriadna farebná hĺbka:
 Vychutnajte si úžasnú úroveň detailov až do 1,07 miliárd farieb * (to je 64-krát väčšia farebná hĺbka, ako poskytujú štandardné monitory). Dokonca aj v tmavých oblastiach uvidíte lepšiu gradáciu farieb a presnosť vo viacerých odtieňoch.

Doladenie s presnosťou:
Prispôsobte si farebné parametre monitorov PremierColor podľa svojich preferencií pomocou režimu Prispôsobená farba, SDK2 * alebo voliteľného kolorimetra X-rite iDisplay Pro * .


Presná farba, hneď po vybalení
 : Váš monitor UltraSharp je kalibrovaný na sRGB s presnosťou Delta-E menšou ako 4 a AdobeRGB na Delta-E menšou ako 2 pre modely PremierColor.

Monitory navrhnuté pre vaše pohodlie

Flexibilita počas celého dňa: Vďaka možnosti nakláňania, otáčania a prispôsobovania výšky monitora vašim požiadavkám môžete zostať pohodlní celý deň.

Ľahké na očiach: Optimalizujte pohodlie očí pomocou obrazovky bez blikania a ComfortView, funkcie, ktorá znižuje až 60% škodlivých emisií modrého svetla.

Prispôsobiteľné: Prispôsobte si svoj pracovný priestor svojim špecifikáciám pomocou držiakov a stojanov kompatibilných s VESA. Jednoducho zacvaknite monitor na svoje miesto pomocou zásuviek Quick Release za panelom monitora pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.