DELL VOSTRO

  DELL VOSTRO

  DELL VOSTRO

  45 produktov

  Rodina notebookov DELL VOSTRONotebooky DELL Vostro spájajú v sebe dômyselný dizajn s prvotriednou produktivitou v ultra tenkom tele. Rada notebookov Vostro je určená najmä pre oblasť drobného podnikania. Odolný hliníkový kryt s možnosťou výberu farieb priťahuje pohľady Procesory Intel® ďalšej generácie sľubujú energeticky efektívny mobilný výkon. V cene je obvykle 3 ročná záruka s opravou priamo u Vás doma už nasledujúci pracovný deň po nahlásení závady.

  Prenosné notebooky určené na zvýšenie produktivity.

  Zvýšená produktivita so základnými funkciami vrátane najmodernejších procesorov na zabezpečenie rýchlejšieho výkonu; displeje proti oslneniu pre jednoduché sledovanie; viac portov, vrátane starších portov, na jednoduché pripojenie ku všetkým vašim zariadeniam; a vysokorýchlostný gigabitový ethernet sú zabalené v profesionálnom, tenkom a ľahkom dizajne pre ľahkú prenosnosť.


  Inteligentné zabezpečenie pre podnikanie.

  Notebooky Vostro sú vybavené inteligentnými funkciami zabezpečenia, ktoré sú určené na ochranu vás aj vašich údajov. Zlepšite svoju bezpečnosť pomocou OS Recovery a Windows 10. Voliteľný hardvér TPM 2.0 prináša komerčné zabezpečenie. * 

  * Dostupné vo vybraných systémoch.


  Pridajte trochu farby do svojho života.

  Vyjadrite sa a odlíšte sa od davu vďaka farebným možnostiam notebookov Vostro vrátane čiernej, bielej, modrej, červenej, šedej a zlatej farby. * 

  * Ak sú k dispozícii.


  Žiadne oddelenie IT? Žiaden problém.

  Služby a podpora spoločnosti Dell vám môžu pomôcť spravovať a dokonca predchádzať technickým problémom. ProSupport a ProSupport Plus vám poskytnú 24/7 prístup k našim odborným technikom, ktorí sú pripravení zvládnuť akékoľvek problémy a pomôcť vám s jednoduchým riadením vášho systému. Po diagnostike na diaľku ponúkame aj službu náhodného poškodenia a servis na mieste nasledujúci pracovný deň. Nech je problém akýkoľvek, máme na vás vzťah.

  Zobrazuje sa 1 - 24 z 45 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.