Myši

  DELL WM123 optická bezdrôtová myš Zväčšiť

  DELL WM126 optická bezdrôtová myš

  DELL DELL

  570-AAMH

  Nové

  DELL WM126 optická bezdrôtová myš

  Viac detailov

  17,99 €

  s DPH
  14,99 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 1 vernostný bod. Celkovo budete mať v košíku tovar za 1 bod ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,05 €.

  Technické údaje

  Bezdrôtová optická myš WM126 od spoločnosti Dell™ predstavuje prenosné, štýlové a precízne zariadenie s dlhou výdržou batérie. 
  Vďaka funkcii laserového snímania ju môžete používať na takmer akomkoľvek povrchu, má rýchly čas odozvy a umožňuje presné kliknutia. 
  Odstráňte zo svojho pracovného stola káble s touto bezdrôtovou myšou disponujúcou všetkými funkciami, ktoré od takéhoto zariadenia očakávate. 
  Túto myš sme navrhli tak, aby ste ju mohli komfortne používať pri dlhšej práci alebo hraní hier bez zvyčajného zaťaženia zápästí alebo rúk. 
  Jej inštalácia je naozaj jednoduchá. Stačí pripojiť hardvérový kľúč a môžete hneď začať. Nevyžaduje sa žiadny softvér. Kompaktná veľkosť tejto myši je skvelým riešením pre mobilných profesionálov. 
  Produkt bol testovaný a overený na systémoch Dell. Pri používaní so systémom Dell sa k produktu poskytuje technická podpora spoločnosti Dell.

  Základné údaje
  • jednoduché pripojenie,
  • ergonomický a kompaktný dizajn,
  • skvelá výkonnosť a dlhá výdrž batérie,
  • pracovný stôl bez káblov vďaka bezdrôtovému pripojeniu.

  Súčiastka výrobce : X2T8X
  Súčiastka Dell : 570-AAMH

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.