DELL XPS

   DELL XPS

  DELL XPS

  56 produktov

  Notebooky DELL XPS

  sú multimediálne notebooky, zamerané na výkonnú grafiku, ostrý obraz, kvalitný zvuk a to všetko v tele s unikátnym dizajnom. Prvotriedne materiály ako sú hliník a karbón dodávajú tuhosť a príjemný pocit z používania notebookov XPS. Displeje s mimoriadne vysokým rozlíšením, ktoré sú voliteľne aj dotykové prinášajú úplne nový zážitok z filmov, videí, obrázkov ale aj mimoriadny komfort pri práci.

  Zažite skutočný zázrak c notebookmi DELL XPS

  Revolučný displej InfinityEdge je teraz po prvý krát k dispozícii na 2-v-1, čo poskytuje prakticky bezhraničný pohľad z jednej strany na druhú, všetko v najmenšom 13-palcovom 2-v-1 na planéte.

  Navrhnutý ako najlepší.

  Notebooky XPS sú navrhnuté tak, aby boli najlepšie, s najvyšším rozlíšením displeja, výnimočnou kvalitou zostavenia, jedinečným materiálom a výkonnými funkciami.

  Elegantne tenké, extrémne silné.

  Vyrobené z najkvalitnejších materiálov pre silu a krásu, každý XPS je premyslene navrhnutý tak, aby bol vysoko trvanlivý a ľahko sa prenášal.

  Obrobený hliník

  Podvozok každého XPS 13 a 15 je precízne vyrezaný z jediného hliníkového bloku pre dlhú životnosť.

  Uhlíkové vlákno

  Opierka na ruky XPS 13 a 15 vyrobená z uhlíkových vlákien, ktorá sa používa v letectve a vysoko výkonných automobiloch, dodáva vášmu XPS silu a zároveň ho udržuje na dotyk chladný. 

  Sklo Gorilla®

  Edge-to-edge Corning® Gorilla® Glass NBT ™ ponúka 10x odolnosť voči poškriabaniu tradičných obrazoviek a je dostupná na všetkých dotykových displejoch.

  Podsvietená klávesnica a presný dotykový panel

  Podsvietené tlačidlá vám umožnia ľahko pracovať pri slabom svetle. Presná dotyková podložka umožňuje plynulú navigáciu so štipkou, priblížením a kliknutím.

  Ohromujúce zobrazenie

  Prenosné počítače XPS obsahujú ohromujúci displej s vysokým rozlíšením až po UltraSharp ™ 4K Ultra HD. Vysoký jas, široké pozorovacie uhly IPS a vysoký farebný rozsah poskytujú úžasný pohľad.

  Rodina notebookov DELL XPS

  Zobrazuje sa 1 - 24 z 56 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.