XPS 13 9365 2v1

  DELL XPS 13 9365 2v1 Zväčšiť

  DELL XPS 13 9365 2v1

  DELL DELL

  9365-6171

  Nové

  DELL XPS 13 9365 i7-7Y75 13.3" QHD+ DOTYKOVÝ 8GB 512GB SSD HD615 W10Pro 3rNBD

  Viac detailov

  Opýtajte sa na dostupnosť

  Zakúpením tohto produktu získate 199 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 199 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 9,95 €.

  POPIS SÉRIE

  NOTEBOOK DELL XPS 13 2 V 1

  KRÁSA BEZ HRANÍC.

  Najmenší 13palcový notebook 2 v 1 na svete s displejom InfinityEdge zobrazujúcim prakticky bez rámčeka a skvelými detaily vo voliteľnom rozlíšení UltraSharp QHD +.

  VLASTNOSTI A DIZAJN


  Dostupné s Windows 10 Home - široké možnosti bezproblémovej práce s počítačom


    

  TECHNOLÓGIA CINEMACOLOR

  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vďaka spojeniu špičkovej technológie panelu s pokročilým hardvérom a softvérom bude váš obsah zobrazený s neprekonateľným dynamickým rozsahom, najhlbšími čiernymi odtiene, najjasnejšími svetlými odtieňmi a živšími detaily v celom farebnom spektre.

  TECHNOLÓGIA CINEMASTREAM

  Adaptér Killer Wireless vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže ich prehrávanie bude prebiehať bez problémov a zasekávaniu.

  TECHNOLÓGIA CINEMASOUND

  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a zabezpečuje čistotu každého tónu. Poskytuje tak zvuk na úrovni nahrávacieho štúdia.


   

  SKUTOČNÝ ZÁZRAK.

  Revolučný displej InfinityEdge je teraz prvýkrát k dispozícii v notebooku 2 v 1. Ponúka zobrazení prakticky bez rámčeka, a to všetko v najmenšom 13palcový notebooku 2 v 1 na svete. Užívajte si ohromujúci obraz vďaka rozlíšeniu UltraSharp QHD + - na ploche z 5,7 milióna obrazových bodov uvidíte každý detail. Farby ožívajú vďaka farebnej škále 72% a jas 400 n zaručuje skvelý obraz aj vo vonkajšom prostredí.


   

  ŠTÝL VLASTNEJ TRIEDY.

  Tenký. Ľahký. Neuveriteľne mobilné: Notebook XPS 13 2 v 1 je najmenší 13palcový notebook. Vďaka veľkému displeju bez rámčeka je to krásny mobilný, ľahko prenositeľný výkonný notebook, na ktorom môžete pracovať a hrať hry kdekoľvek.

  Navrhnutý pre oko bez rušivých zvukov: Elegantná tichá konštrukcia umožňuje vyrábať tenšie (8-13,7 mm) a obmedzuje nadmerný hluk a teplo vychádzajúce z počítača, takže si môžete užívať tichá prevádzka pri rokovaniach aj v kaviarňach. Všetci si budú všímať vášho skvelého štýlu - nie hluku, ktorý pôsobíte.

  Elegantný z každého uhla: Notebook XPS 13 2 v 1 je vybavený prvotriednym 360stupňovým závesom pre nastavenie do štyroch flexibilných pozícií - tablet, režim stanu, notebook a stojan - môžete teda sledovať, pracovať alebo surfovať tak, ako si prajete.


  VÝKON S DLHOU VÝDRŽOU

  Dlhšia výdrž: Výdrž batérie sa líši podľa toho, ako zariadenie 2 v 1 používate. Výdrž batérií porovnávame dvoma rôznymi spôsobmi - podľa odborovej normy MobileMark 2014 i podľa najbežnejších spôsobov práce s notebookmi, napríklad streamovanie videa. Pri práci s aplikáciami pre podporu produktivity, napríklad Word alebo Excel, dosiahnete až 15 hodín prevádzky. Pri streamovanie obsahu Netflix vydržia batérie až 10 hodín.

  Záložné napájanie: Ďalších (11) hodín prevádzky dodá zariadenie 2 v 1 XPS 13 voliteľný hybridný adaptér Dell + zariadenie Power Bank.


   

  VYCHUTNAJTE SI LEPŠIE ZOBRAZENIE.

  Ohromujúci a jasný obraz: Zamilujte sa do ohromujúceho displeja UltraSharp s rozlíšením QHD + (3 200 × 1 800), ktorý vďaka 5,7 milióna obrazových bodov (276 ppi) ponúka úchvatné detaily. Užívajte si o 2,5 milióna viac pixelov než ponúka rozlíšenie Full HD. Uvidíte neuveriteľne ostré obrázky aj texty. Rozlúčte sa s rozmazanými čiarami a upravujte obrázky s absolútnou presnosťou. Obraz si môžete priblížiť a uvidíte podrobnejšie detaily alebo na displeji môžete zobraziť viac obsahu.

  Jednoduché zdieľanie: Displej IGZO IPS s širokým pozorovacím uhlom až 170 ° umožňuje pohodlne sledovať obsah prakticky odkiaľkoľvek. Dotykový displej môžete ľahko ovládať kliknutím, prejdením alebo posúvaním prstov.

  Prejasnite si deň: Jas 400 nitov je jasnejšia ako bežné displeja notebooku, takže získate skvelý obraz dokonca aj vonku. Antireflexná vrstva vylepšuje možnosti práce vonku.

  Skvelé farby: Pri farebnej škále 72% a kontrastnom pomere 1 000: 1 uvidíte najjasnejšie svetlé body i najtemnejšie tiene.


  OHROMUJÚCA RÝCHLOSŤ.

  Ohromujúci výkon a rýchlosť odozvy: Procesory Intel® Core ™ i5 a i7 siedmej generácie poskytujú vyšší výkon pri nižšej spotrebe energie a vynikajúce odozve systému.

  Režim dynamického výkonu: Režim dynamického výkonu umožňuje krátkodobé navýšenie výpočtového výkonu, keď ho potrebujete, a ponúka až o 10% vyšší výkon ako predchádzajúce generácie notebooku XPS 13.

  Pripravený k akcii behom okamihu: Notebook 2 v 1 XPS 13 sa vďaka diskom SSD a technológii Intel® Rapid Start spúšťa a prebúdza v priebehu niekoľkých sekúnd. Nové varianty diskov PCIe s kapacitou až 1 TB navyše ponúkajú 1,3x vyšší výkon.


  PRVOTRIEDNE MATERIÁLY. MAXIMÁLNA ODOLNOSŤ.

   

  ODOLNÁ KONŠTRUKCIA:

  Notebooky 2 v 1 XPS 13 sú vyrobené zo strojovo opracovaného hliníka a uhlíkových vlákien, majú lepené sklo CORNING® Gorilla® Glass 4 a oceľové závesy v opracovanom hliníka pre silnejšie konštrukciu. Displej je až 10-krát odolnejšia proti poškriabaniu než sodno-vápenaté sklo a opierka na dlane pôsobí na dotyk chladnejšie. Prispievajú k špičkovému pocitu.

  PRESNÉ ZMENŠOVANIE, PRIBLIŽOVANIE AJ KLEPANIE:

  Presná dotykový panel zabraňuje tomu, aby kurzor poskakoval alebo odplával. Funkcia prevencia náhodné aktivácia zabraňuje náhodným kliknutím pri dotyku podložky dlaní.

  POZRITE SA, O ČO STE PRICHÁDZALI:

  Štandardná podsvietená klávesnica osvetľuje klávesy a zachová vám produktivitu aj pri slabom alebo vôbec žiadnom osvetlení.

  NAJNOVŠIE KONEKTIVITA:

  Notebook 2 v 1 XPS 13 ponúka 2 porty USB typu C s chytrými funkciami pre nabíjanie a zobrazenie a možnosť dokovania jediným káblom, ktorý nezaberá miesto na stole. Pre sťahovanie osemnásobne rýchlosťou je u jedného portu povolená technológia Thunderbolt 3 ™. Súčasťou dodávky je adaptér USB-C na USB-A.


   

  INTUITÍVNA OBSLUHA.

  Najrýchlejší spôsoby, ako dostať nápady do pohybu: Kúzlo funkcie Windows Ink premení myšlienky v akcii. Prirodzene písanie poznámok rýchlosťou myšlienky - bez prihlasovania. Výkonné spárovanie zápiskov s balíkom Office umožňuje ľahko vykonávať úpravy, vytvárať obsah a poháňať nápady vpred. Voliteľné aktívny pero Dell * s tisíckami úrovní citlivosti na tlaku a profesionálne presnosťou (2 048) umožňuje prirodzenejší písanie a čo najviac napodobňuje štandardné pero. Pocit pri písaní poznámok aj kreslenie približujú bežnej práci s papierom tiež rýchle reakcie, optimalizované materiály špičky pera a filtrovanie dotykov dlaní. * Pero sa predáva samostatne

  Microsoft Hello: Prihlasujte sa bez hesla vďaka voliteľnej čítačke odtlačkov prstov alebo inovatívne infračervené kamere, ktorá vám poskytnú najrýchlejší spôsob odomknutie zariadenia so systémom Windows. Rozpozná vás medzi všetkými ostatnými vďaka odtlačku prsta alebo obrazu tváre. Privíta vás priateľským pozdravom. Funguje aj v aplikáciách a webových stránkach Microsoft Edge.


  EKOLOGICKEJŠIE NEŽ KEDY PREDTÝM.

  Úspory energie: Notebook 2 v 1 XPS 13 spĺňa požiadavky programu Energy Star®.

  Dokonalejšie materiály: Neobsahuje materiály ako je kadmium, ortuť a niektoré ftaláty, má registráciu EPEAT® Gold a neobsahuje BFR / PVC.

  Príprava na recykláciu: Viac ako 90% notebooku (podľa hmotnosti) možno ľahko recyklovať a opakovane využívať a obaly z bambusu sú 100% recyklovateľné.

  Ekologické balenie: Obalové podnosy sú vyrábané udržateľným spôsobom z 25% plastov odstránených z pláží, vodných tokov a pobrežných oblastí a 75% iných recyklovaných plastov.


  PREPOJTE SVOJE ZARIADENIA POMOCOU RIEŠENÍ DELL MOBILE CONNECT.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


   

  PORTY A SLOTY

  1. Reproduktor 2. Vypínač 3. Slot pre kartu microSD 4. Port USB-C 3.1 s funkciou napájania a portom DisplayPort 5. Slot pre zámok Noble 6. Port Thunderbolt ™ 3 (4 kanály zbernice PCI Express 3. gen.) S funkciou napájanie a portom Display Port 7. Zdierka pre náhlavnú súpravu 8. Tlačidlo a indikátor ukazovatele batérie


   
   

  ROZMERY A HMOTNOSŤ

  1. Hĺbka: 199 mm (7,8 palca) | 2. Šírka: 304 mm (11,98 palca) | 3. Výška: 8-13,7 mm (0,32-0,54 palca) | Hmotnosť od 1,24 kg (2,7 lb)


  UPOZORNENIE:

  Opis, obrázky a jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Technické údaje

  Krása bez hraníc

  Najmenší 13 palcový notebook 2 v 1 na svete s displejom prakticky bez rámčeka. Revolučný displej InfinityEdge je teraz prvýkrát k dispozícii v notebooku 2 v 1.

  Štýl vlastnej triedy.

  Tenký. Ľahký. Mimoriadne mobilný: Notebook XPS 13 typu 2 v 1 predstavuje najmenšie 13-palcové zariadenie typu 2 v 1 s expanzívnou technológiou zobrazenia edge-to-edge (od okraja po okraj), vďaka čomu ide o pôsobivo mobilný a vysokovýkonný model, ktorý vám umožní pracovať a zabávať sa kdekoľvek.

  Notebook, ktorý prináša výkon, nie hluk: Prevedenie bez ventilátora umožňuje dosiahnuť užší a elegantnejší formát (8 – 13,7 mm) a obmedzuje nadbytočný hluk a teplo zo zariadenia, vďaka čomu si môžete vychutnať tiché používanie aj na stretnutiach či v kaviarňach. Všimnú si váš elegantný štýl, nie hluk.

  Elegantný z každého uhla: Notebook XPS 13 typu 2 v 1 je vytvorený s využitím špičkového 360-stupňového pántu so štyrmi flexibilnými pozíciami – tablet, stan, notebook a stojanový režim. Môžete si tak prezerať obsah či pracovať, ako vám to vyhovuje.

  Dlhodobý výkon

  Energia na dlhšie: Vydrž batérie sa líši v závislosti od spôsobu používania notebooku typu 2 v 1. Výdrž batérie sme testovali 2 rôznymi spôsobmi: pomocou priemyselného štandardu MobileMark 2014 a tiež pri najbežnejšom využití notebookov, napríklad pri streamovaní videa. Pri používaní aplikácií na zvýšenie produktivity, napríklad Word či Excel, máte k dispozícii výdrž až 15 hodín a pri sledovaní obsahu z Netflixu až 10 hodín.

  Záložné napájanie: Voliteľný napájací adaptér Dell Hybrid Adapter + Power Bank vám zabezpečí dodatočnú výdrž batérie. Na svojom notebooku XPS 13 typu 2 v 1 tak budete môcť pracovať ďalších (11) hod.

  Technické parametre

  • Procesor Intel Core i7-7Y75 Processor (4M cache, up to 3.6 GHz)
  • Pamäť : 8GB LPDDR3 1866MHz
  • Operačný systém : Windows 10 Pro (64bit) Slovenský
  • Kapacita disku : 512GB SSD PCIe M.2
  • Displej : 13.3" QHD+ (3200 x 1800) DOTYKOVÝ, InfinityEdge, matný
  • Grafická karta : Intel (R) HD Graphics 615
  • Webkamera Širokouhlá webová kamera s vysokým rozlíšením a dvoma digitálnymi mikrofóny
  • Pripojenie : Intel Dual Band Wireless AC 8265 + Bluetooth 4.2
  • Batérie a napájanie 4 článková 46Whr batéria (integrovaná) + 30W USB-C napájací adaptér
  • Farba Strieborná

  Výbava a príslušenstvo

  • Klávesnica : Česko / slovenská klávesnica, podsvietená
  • Software : Microsoft Office Software Trial
  • Software : McAfee 30 denná skúšobná doba

  Konektivita

  • 1x port Thunderbolt™ 3 s funkciou PowerShare a napájaním
  • 1x port DisplayPort cez USB-C s funkciou PowerShare, napájaním a portom DisplayPort
  • 1x čitačka pamäťových kariet SD
  • 1x výstup pre slúchadlá / vstup pre mikrofón
  • 1x slot pre zámok Noble

  Rozmery a hmotnosť:

  • Rozmery : 304 x 8 až 13,7 x 199 mm (Š x V x H)
  • Hmotnosť : od 1.2 kg

  Záruka

  • 3 roky Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovného dňa

  Zaradenie

  Veľkosť displeja:Malý - do 13,4"
  Procesor:Intel® Core™ i7
  Grafická karta:Integrovaná Intel
  Hmotnosť:Ľahký - do 2kg
  Operačný systém:Windows 10 Pro 64bit
  Operačná pamäť RAM:8 GB
  Disk - úložisko:SSD
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.