Ostatné príslušenstvo

  DELL zámok na notebook s kódovým systémom (Kensington) Zväčšiť

  DELL zámok na notebook s kódovým systémom (Kensington)

  DELL DELL

  7V66H

  Nové

  DELL zámok na notebook s kódovým systémom (Kensington)

  Viac detailov

  31,00 €

  s DPH
  25,83 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 3 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 3 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,15 €.

  Technické údaje

  Kombinačný zámok s vysokou bezpečnosťou pre Dell notebooky

  Dell kombinačný zámok kompatibilný Dell notebookmi zabezpečí notebook a údaje obsiahnuté v ňom. Patentovaný T-bar bezkľúčový zamikací mechanizmus a prvotriedne komponenty poskytujú vysokú ochranu a zabezpečenie proti krádeži.

  Štvormiestna kombinácia

  Užite si pohodlie bez kľúčov s kombináciou štyroch čísel zámku. Vyberte si vlastnú ľahko zapamätateľnú kombináciu z takmer 10.000 možných kombinácií. Zmeniť kombináciu môžete kedykoľvek pomocou priloženého resetovacieho kľúča. Anti-pick technológia je zabudovaná do kombinačného mechanizmu pre väčšiu ochranu proti krádeži.

  Kábel odolný proti prestrihnutiu

  Oceľové lano 6-foot zabezpečuje vaše Dell notebook k stolu alebo inej pevnej konštrukcii. Kábel má jadro z ocele a karbóny proti pokusom prerezať alebo prestrihnúť.

  Jednoduchá inštalácia a použitie

  Zámok je možné použiť pri cestách alebo v kancelárii. Jednoducho pretiahnite kábel okolo pevnej konštrukcie a. Vložte T-bar zámok do bezpečnostného slotu notebooku a pomocou kombinácie zamknete a odomknete. V kancelárii môžete pripojiť zámok na Dell E-port Dock a bude chrániť váš počítač pred vytiahnutím z doku.

  Kompatibilita a informácie o záruke

  Kombinačný Dell zámok sa hodí k notebookom Dell, stolové počítače, monitory, projektory a tlačiarne, ktoré sú vybavené štandardizovaným Kensington slotom.

  Zamykací systém: T-bar
  Zámok: kombinačný,číselný, 4miestny
  Dĺžka kábla: 1,8m
  Záruka: 3 roky
  Hrúbka kábla: 2mm káblové jadro obalené na 3.5mm
  Užívateľom definovateľná kombinácia: Áno
  Kábel odolný voči prestrihnutiu: Áno

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.