Antivirusy

  ESET Smart Security Zväčšiť

  ESET Smart Security pre 1PC na 1 rok

  DELL DELL

  OEMESS_1_1

  Nové

  ESET Smart Security pre 1PC na 1 rok

  Viac detailov

  29,99 €

  s DPH
  24,99 € bez DPH

  Zakúpením tohto produktu získate 2 vernostných bodov. Celkovo budete mať v košíku tovar za 2 bodov ktoré je možné zmeniť na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.

  Technické údaje

  Nová verzia komplexného bezpečnostného riešenia, ktorá obsahuje Antivirus, Antispam, Anti-spyware, Anti-Theft, Rodičovskú kontrolu a Firewall.

  Ochráňte svoj notebook pred stratou alebo krádežou s novou funkcionalitou Anti-Theft. Modul Anti-Theft Modul Anti-Theft zvyšuje šancu na nájdenie zariadenia v prípade straty alebo odcudzenia. Ak označíte počítač za stratený, automaticky sa zapne jeho monitorovanie. Akonáhle bude počítač pripojený k internetu, môžete sledovať jeho pozíciu na mape. Všetky získané informácie nájdete na Anti-Theft portálu. (Https://my.eset.com/)
  Zabráňte hackerom v zneužití citlivých dát (internetové bankovníctvo, foto, video atď.) A zostaňte v bezpečí pri použití verejného Wi-Fi pripojenie.

  Udržujte bezpečnú vzdialenosť pred hrozbami na internete:

  Užite si bezpečnejšie prehliadanie internetu aj ostatné aktivity na počítači s pomocou overenej detekčnej technológie. ESET Smart Security eliminuje všetky typy hrozieb, od vírusov, cez červami a rootkity až po spyware. Keďže sa ku kontrole súborov využíva technológie cloud, dochádza k zrýchleniu kontroly počítača, zníženie využitia systémových prostriedkov a zvýšenie celkovej úrovne zabezpečenia. Všetky výmenné médiá od USB pamätí pre CD a DVD sú automaticky kontrolované hneď po pripojení / vložení do počítača.

  Využite plný výkon počítača:

  Pri každodennej aktivite na počítači, ktorá môže zahŕňať aj náročné operácie typu návrhu grafiky alebo hranie počítačových hier, nie je žiaduce, aby dochádzalo k spomaleniu počítača vďaka činnosti antivírusového riešenia. ESET Smart Security bol navrhnutý s ohľadom na nízke zaťaženie systémových prostriedkov, vďaka ktorým má počítač vždy dostatok výkonu.

  Bezpečný internet pre deti:

  Ukážte deťom len pozitívnu stránku používania internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovať viac než 20
  kategórií internetových stránok s potenciálne nevhodným či nebezpečným obsahom a v prípade potreby takúto stránku manuálne pridať do zoznamu blokovaných stránok.

  Jednoduchá inštalácia a nastavenie:

  ESET Smart Securitynabízí maximálnu ochranu už v základnom nastavení po inštalácii. O potenciálnych bezpečnostných rizikách ste informovaní ihneď na hlavnej obrazovke programu. Užívateľské rozhranie je navrhnuté s ohľadom na prehľadnosť a rýchlu orientáciu v ovládaní. Bezpečnostný profil navyše môžete doladiť vo viac než 150 ponukách, tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

  Tento produkt je určený pre jeden PC s operačným systémom Windows na dobu 1 roka.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.