Inspiron 11 3000 2v1

  Inspiron 11 3000 2v1

  Inspiron 11 3000 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Dell Inspiron 11z je štýlový notebook v ultra mobilnom prevedení, ktorému nechýba nič z moderných technológií. Za všetky je hneď v úvode treba vymenovať podporu dotykového ovládania a to hneď s podporou viacerých dotykov. Samozrejmosťou je tiež tenké prevedenie v kombinácii s exkluzívnou výdržou pri práci na batériové napájanie. Integrovaný je t...

  Dell Inspiron 11z je štýlový notebook v ultra mobilnom prevedení, ktorému nechýba nič z moderných technológií. Za všetky je hneď v úvode treba vymenovať podporu dotykového ovládania a to hneď s podporou viacerých dotykov. Samozrejmosťou je tiež tenké prevedenie v kombinácii s exkluzívnou výdržou pri práci na batériové napájanie. Integrovaný je tiež duálny mikrofón spolu s webovou kamerou a užívateľovi tak nič nebráni začať videohovor. Spomenúť je ďalej nutné možnosť plného vyklopenia displeja spolu s možnosťou využiť zariadenia ako plnohodnotný tablet.

  Inspiron 11z polohy


  Inspiron 11z - bočný pohľadPripravený k akci

  Nielen vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti môžete mať svoj pracovný nástroj vždy a všade so sebou. Využitie procesorov Intel posledných generácií zaisťuje dostupný výkon pre akúkoľvek aplikáciu a navyše v kombinácii s nízkou spotrebou. Užívateľ tak môže nerušene pracovať aj celý deň bez nutnosti nosiť so sebou napájací adaptér. Možnosť plného vyklopenie displeja až o 360 ° sme spomínali, to ale nie je všetko. Kĺb displeja je dostatočne tuhý aj pre možnosť iba čiastočného vyklopenie a následne využívať notebook v režime stojančeku.


  Schopnosť
  pripojenia odkiaľkoľvek

  Za pomoci celej rady komunikačných rozhraní sa môžete nielen kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť aj internetu, ale tiež ľahko pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču. Nechýba ani podpora pre multimédiá vrátane plne dotykového ovládania. Úprava fotografií rovnako ako ich prezeranie ešte nikdy nebola tak jednoduchá.

  Inspiron 11zModerné technológie všade vnútri

  Jednou z vecí, ktorú sme ešte nespomenuli je Wi-Fi s extrémnym dosahom. Rovnako tak nechýba podpora operačných systémov poslednej generácie na čele s Windows 8, ktoré vyložene zvádzajú k dotykovému ovládaniu. Mnohé tiež poteší bonusová veľkosť 20GB na cloud úložisku Dropbox na 12 mesiacov alebo PocketCloud 2.0 pre jedno zariadenie.

  Menej
  Viac
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.