Inspiron 11 3000 2v1

  Inspiron 11 3000 2v1

  Inspiron 11 3000 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Dell Inspiron 11z je štýlový notebook v ultra mobilnom prevedení, ktorému nechýba nič z moderných technológií. Za všetky je hneď v úvode treba vymenovať podporu dotykového ovládania a to hneď s podporou viacerých dotykov. Samozrejmosťou je tiež tenké prevedenie v kombinácii s exkluzívnou výdržou pri práci na batériové napájanie. Integrovaný je tiež duálny mikrofón spolu s webovou kamerou a užívateľovi tak nič nebráni začať videohovor. Spomenúť je ďalej nutné možnosť plného vyklopenia displeja spolu s možnosťou využiť zariadenia ako plnohodnotný tablet.

  Inspiron 11z polohy


  Inspiron 11z - bočný pohľadPripravený k akci

  Nielen vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti môžete mať svoj pracovný nástroj vždy a všade so sebou. Využitie procesorov Intel posledných generácií zaisťuje dostupný výkon pre akúkoľvek aplikáciu a navyše v kombinácii s nízkou spotrebou. Užívateľ tak môže nerušene pracovať aj celý deň bez nutnosti nosiť so sebou napájací adaptér. Možnosť plného vyklopenie displeja až o 360 ° sme spomínali, to ale nie je všetko. Kĺb displeja je dostatočne tuhý aj pre možnosť iba čiastočného vyklopenie a následne využívať notebook v režime stojančeku.


  Schopnosť
  pripojenia odkiaľkoľvek

  Za pomoci celej rady komunikačných rozhraní sa môžete nielen kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť aj internetu, ale tiež ľahko pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču. Nechýba ani podpora pre multimédiá vrátane plne dotykového ovládania. Úprava fotografií rovnako ako ich prezeranie ešte nikdy nebola tak jednoduchá.

  Inspiron 11zModerné technológie všade vnútri

  Jednou z vecí, ktorú sme ešte nespomenuli je Wi-Fi s extrémnym dosahom. Rovnako tak nechýba podpora operačných systémov poslednej generácie na čele s Windows 8, ktoré vyložene zvádzajú k dotykovému ovládaniu. Mnohé tiež poteší bonusová veľkosť 20GB na cloud úložisku Dropbox na 12 mesiacov alebo PocketCloud 2.0 pre jedno zariadenie.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.