Inspiron 13 5390

  Inspiron 13 5390

  Inspiron 13 5390

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  13-palcový notebook s tenkým, ľahkým dizajnom a množstvom funkcií vrátane diskov PCIe a najnovšieho procesora Intel® Core ™.

  Notebooky DELL Inspiron 5390

  Štýl a prenosnosť

  Rafinované farby: Vyberte si z klasického ale súčasného platinového striebra alebo chladného a upokojujúceho Iced Lilac. 

  Minimalizujte rozptýlenie: 3-stranná úzka hranica zvyšuje vašu obrazovku, takže môžete sledovať svoje obľúbené relácie alebo pracovať na najnovších projektoch vo veľkom štýle. 

  Diamantový strih: Elegantný diamantový povrch okolo touchpadu prináša prvotriedny vzhľad a dojem. 

  Malé, ale odolné: Odľahčené zariadenie s hrúbkou 14,9 mm je ideálnym spoločníkom pre všetky vaše cesty. S hliníkovým vrchným krytom a opierkou dlaní je váš notebook malý, ale silný. 

  Elegantný interiér:Novo prepracované tlačidlo napájania je elegantne začlenené do klávesnice pre elegantný a efektívny vzhľad. Zažite úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na tlačidle napájania, ktoré vám umožní prihlásiť sa jedným dotykom.


  Premyslene navrhnutý Inspiron 5390

  Premyslene navrhnutý

  Adaptívne Thermals: Váš notebook je dosť chytrý, aby vedel, kedy je vo vašich rukách, na kolenách alebo na stole. To mu umožňuje inteligentne prispôsobiť svoje tepelné profily tak, aby zostali chladné. Nepohodlie je vylúčené a plný výkon je uvoľnený, keď stojí na stole pre maximálnu produktivitu. 

  Miniaturizovaná webová kamera: Nová 2,7mm webová kamera má 4-prvkový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako je typická webová kamera, ktorá poskytuje ostré video vo všetkých oblastiach snímky, zatiaľ čo časová redukcia šumu výrazne zlepšuje kvalitu videa, najmä pri slabom svetle. Nakoniec je šošovka zostavená s presným strojom, aby sa zabezpečilo zaostrenie všetkých bodov obrazu. 

  Prepracovaný záves: Váš prenosný počítač mierne zdvíha zo stola, keď je otvorený v uhle 135 stupňov, čo umožňuje zvýšené prúdenie vzduchu.

  Pripravený a čakajúci: Nový senzor s otvoreným krytom zapne váš notebook, aj keď je úplne vypnutý, takže môžete mať prístup k tomu, čo potrebujete, keď ho potrebujete.


  Inspiron 5390 a DELL Mobile Connect

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Získajte prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste svoju pozornosť rozdelili - zariadenie Dell Mobile Connect * spáruje smartfón so systémom iOS alebo Android s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenie limitu: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect * môžete volať, odosielať text, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón so systémom Android na svojom počítači, aby ste mohli pracovať so všetkými vašimi obľúbenými aplikáciami. 

  Udržať si svoje súkromie: Váš telefón sa pripojí k počítaču cez Dell Mobile Connect * point-to-point, zabezpečené pripojenie, takže vaše dáta nikdy vystavená cez nezabezpečené pripojenie k internetu. 

  Jednoduchý prenos:Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak, bez komplikovaných služieb ukladania v cloude alebo ťažkopádnych káblov. 

  * Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.  Kvalitné prevedenie Inspiron 5390Nekonečné vlastnosti

  Najnovšie procesory: Procesory Intel® od 8. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a hladké, bezproblémové multitasking. 

  Pamäť a úložná pamäť: Jednoducho prepínate medzi otvorenými aplikáciami s až 8 GB LPDDR3 pamäte. Ukladajte filmy, fotografie a hudbu s až 512 GB úložným priestorom SSD. 

  Dramatická grafika: Vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon voliteľnej diskrétnej grafiky NVIDIA® MX250 s až 2 GB GDDR5 vRAM. 

  Ohromujúci displej: FHD, antireflexný displej poskytuje jasný, jasný obraz, ktorý je ľahko na očiach. 

  Podsvietená klávesnica: S podsvietenou klávesnicou môžete ľahko písať pod slabým svetlom, napríklad keď ste na večernom lete alebo potrebujete pristupovať k zariadeniu v posteli.

  Snímač odtlačkov prstov: Vyskúšajte úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na vypínači, ktorý vám umožní prihlásiť sa jediným dotykom.


   

  CinemaColor

  Vizuály sa zdajú byť rovnako živé ako svet okolo vás. Zažite bohatšie, žiarivejšie farby a detaily, ktoré umožňujú profily farieb Dell.

  CinemaStream

  SmartByte Bezdrôtové kanály maximálnu šírku pásma pre vaše videá alebo hudbu pre bezproblémové, stutter-free zážitok.

  Cinemasound

  Vlny MaxxAudio® Pro zvyšuje hlasitosť a objasňuje každý tón, takže zažijete zvuk v štúdiovej kvalite.


  Konektory Inspironu 5390

  Porty a sloty

  1. Audio slúchadlá a mikrofón 2. USB 3.1 Gen 1 | 3. Výkon 4. HDMI 1.4b | 5. USB 3.1 Gen 1 Typ C ™ (DP / PowerDelivery) | 6. Čítačka kariet Micro SD


  Rozmery a hmotnosť Inspironu 5390

  Rozmery a hmotnosť

  Výška: 14,9 - 16,8 mm (0,59 - 0,66 ") | Šírka: 307,6 mm (12,11") | Hĺbka: 204,7 mm (8,06 ") | Začiatočná hmotnosť: 1,24 kg (2,74 kg) *

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.