Inspiron 13 7390 2v1

  Inspiron 13 7390 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  DELL Inspiron 7390

  je 13,3-palcový notebook typu 2 v 1 navrhnutý s inovatívnym pántom, adaptívnou termoreguláciou a 3-stranným úzkym okrajom – to všetko je spolu zabalené v elegantnom dizajne.

  Navrhnutý pre špičkový výkon

  Konštantný prietok vzduchu: Bez ohľadu na to, či sa váš počítač 2 v 1 nachádza na stole, gauči alebo na vankúši, dizajn pántov s mono-barelom umožňuje ventiláciu v zadnej časti. Okrem toho sklopný záves udržuje pri používaní na stole notebook mierne zdvihnutý, aby sa zlepšilo prúdenie vzduchu zospodu. 

  Rozlúčka so škvrnami z tepla: S týmto závesovým dizajnom vám už nikdy nebude nepríjemne teplo, keďže eliminuje všetky zdroje tepla.

  Adaptívna termoregulácia: Váš notebook 2 v 1 je taký inteligentný, že dokáže rozpoznať, kedy je položený na rukách, v lone alebo na stole. Vďaka tomu dokáže inteligentne prispôsobiť chladenie tak, aby sa neprehrieval. Ak je položený na pracovnom stole, nevytvára nepohodlie pre používateľa, preto môže pracovať na maximálny výkon.
  Inspiron 7390 2v1

  Produktivita sú štyri režimy

  Štyri režimy: Všestranný a odľahčený notebook Inspiron 13 radu 7000 typu 2 v 1 s inovatívnym dizajnom vám umožňuje jednoducho pracovať v štyroch rôznych režimoch. Režim stanu je ideálny, keď varíte podľa receptov, stojanový režim je skvelý na sledovanie filmov v lietadle, režim notebooku na písanie románu či e-mailov a režim tabletu zaručuje maximálne pohodlie pri čítaní.

  Thunderbolt™ 3: Porty Thunderbolt™ 3 Type-C™ na viacero využití umožňujú nabíjanie notebooku, pripojenie k viacerým zariadeniam a prenos údajov až do 40 Gb/s, čo je 8-krát rýchlejšie ako s rozhraním USB 3.1 1. generácie.

  Všetky ostatné drobné doplnky: Využite digitálnu asistentku Cortana na zadávanie bežných príkazov a aplikáciu Windows Hello na prihlásenie jediným dotykom na základe odtlačku prsta.

  Rýchle nabíjanie ExpressCharge: Nabite batériu z 0 % až na 35 % len za 20 minút3, aby ste mohli notebook využívať. Už nemusíte sledovať, kde sú všetky zásuvky. Za hodinu sa notebook nabije až na 80 %3, takže s ním môžete vyraziť von aj na dlhšie.
  Klávesnica Inspiron 7390 2v1 

  Dokonalosť zvnútra aj zvonku

  Viac pamäte: Až 16 GB pamäte LPDDR3 poskytuje dostatok miesta na spúšťanie programov a predlžuje výdrž batérie. Navyše prepínanie medzi aplikáciami je hračkou, aj keď je spustených viacero programov naraz.

  Výkon procesora: Procesory Intel® Quad CoreTM 10. generácie ponúkajú dostatočný výkon na zábavu, prácu na projektoch a ďalšie aktivity.

  Disk SSD: PCIe NVMe SSD (Solid State Drive) zaručuje oveľa rýchlejšiu odozvu, tichšiu prevádzku a vyššiu odolnosť voči nárazom v porovnaní s bežnými pevnými diskami a ešte vyššiu rýchlosť v porovnaní s bežnými diskami SATA SSD.
   

  Zachyťte všetko

  Inspiron 7390 2v14-prvkový objektív: Nová miniatúrna webová kamera má 4-prvkový objektív, ktorý využíva vyšší počet prvkov než štandardné webové kamery na dosiahnutie ostrého videa vo všetkých oblastiach snímky.

  Aktívne zarovnávanie: Objektív sa nastavuje prostredníctvom mimoriadne presného mechanizmu, ktorý zaisťuje, aby bol zaostrený každý bod obrazu.

  Dočasná redukcia šumu: Pomocou pokročilej redukcie šumu sa významne zvyšuje kvalita videa, obzvlášť pri slabom svetle.

  Miniaturizácia: Webkamera v sebe spája to najlepšie: kameru, ktorá zostáva v strede hornej časti displeja, a úzky rám, pričom celková kvalita snímky sa ešte viac zvyšuje.
   

  Prepojte svoje zariadenia pomocou aplikácie Dell Mobile Connect

  Bezproblémová integrácia s počítačom či smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez rozdeľovania
  vašej pozornosti – funkcia Dell Mobile Connect spáruje váš smartfón so systémom Android alebo iOS
  s vaším notebookom.

  Obmedzenie rušení: Vďaka funkcii Dell Mobile Connect môžete presmerovať upozornenia telefónnych hovorov, správ SMS, okamžitých správ a ďalších aplikácií priamo do svojho notebooku. Takto sa môžete sústrediť na jednu obrazovku a odpovedať iba vtedy, keď vám to vyhovuje.

  Ochrana osobných údajov: Telefón sa pripája k počítaču pomocou bezpečného pripojenia Dell Mobile Connect
  point-to-point, takže vaše údaje nikdy nebudú vystavené nezabezpečenému
  pripojeniu k internetu.
  Porty a sloty Inspiron 7390 2v1

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet microSD | 2. Univerzálny zvukový konektor | 3. Port USB 3.1 1. generácie | 4. Napájanie | 5. Port HDMI 2.0 | 6. Port Thunderbolt™ 3 s funkciou napájania a portu DisplayPort
  Rozmery a hmotnosť Inspiron 7390

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 13,66 – 15,90 mm (0,54" – 0,63") | 2. Šírka: 306,76 mm (12,08") | 3. Hĺbka: 215,92 mm (8,5") | Hmotnosť: 1,4 kg (3,09 lb)2
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.