Inspiron 13 7391 2v1

  Inspiron 13 7391 2v1

  5 produktov

  DELL Inspiron 7391 2v1

  je 13,3-palcový notebook 2 v 1 s inovatívnym pántom, ľahko prístupným odkladacím priestorom na celé aktívne pero, flexibilnými funkciami a obrazovkou s rozlíšením 4K UHD. Notebook je vybavený procesormi Intel® 10. generácie.

  Praktická inovácia

  Integrované úložisko: Vďaka jedinečnému inovatívnemu dizajnu pántov vznikol ukladací priestor na celé aktívne pero Dell4 s pohodlným prístupom v ľubovoľnom režime, a to aj vtedy, keď je notebook zatvorený.

  Pohodlie na dosah ruky: Súčasťou balenia je aktívne pero Dell, ktoré vám umožňuje načrtnúť, zaznamenávať a písať jasne. Je navrhnuté tak, aby sa dokonale zmestilo do priestoru na pero.

  Bez obáv z tepla: Náš pánt, ktorý je špeciálne navrhnutý na pokročilé odvádzanie tepla, udržuje prúdenie vzduchu v zadnej časti počítača, takže je vaše zariadenie chladené, nech ste kdekoľvek.
  Inspiron 7391 v štyroch režimoch

  Produktivita prichádzajúca v štyroch režimoch

  Štyri režimy: Všestranný a odľahčený notebook Inspiron 13 radu 7000 typu 2 v 1 Back Edition s inovatívnym dizajnom vám umožňuje jednoducho pracovať v štyroch rôznych režimoch. Režim stanu je ideálny pri varení podľa receptov, stojanový režim na sledovanie filmov v lietadle, režim notebooku na písanie románu či e-mailov a režim tabletu zaručuje maximálne pohodlie pri čítaní.

  Port USB Type-C™: Multifunkčný port poskytuje zlepšenie kompatibility periférnych zariadení, podporuje port DisplayPort a funkciu Power Delivery a umožňuje pripojenie rôznych konfigurácií a zariadení prostredníctvom jedného jednoduchého pripojenia. Port podporuje technológiu Thunderbolt™ 3 a umožňuje prenos údajov rýchlosťou až do 40 Gb/s, čo vám prináša 8-násobok rýchlosti.
   
  Adaptívna termoregulácia: Zariadenie typu 2 v 1 je tak inteligentné, že dokáže rozpoznať, kedy je položené na rukách, v lone alebo na stole. Vďaka tomu dokáže inteligentne prispôsobiť chladenie tak, aby sa neprehrievalo. Ak je položené na pracovnom stole, nevytvára nepohodlie pre používateľa, preto môže pracovať na maximálny výkon.

  Všetky ostatné drobné doplnky: Využite digitálnu asistentku Cortana na zadávanie bežných príkazov a aplikáciu Windows Hello na prihlásenie jediným dotykom na základe odtlačku prsta.

  ExpressCharge Boost™: Nabite zariadenie z nuly na 35 % len za 20 minút5 pre rýchle spustenie notebooku a bez starosti z pobehovania od jednej elektrickej zásuvky k druhej. Nabite zariadenie za hodinu5 až na 80 %, aby ste boli pripravení na dlhšie cesty.
  Elegantný dizajn Inspironu 7391 2v1

  Elegantný dizajn. Bezproblémová skúsenosť

  Úzky rám: Elegantný dizajn s úzkym rámom z troch strán vytvára viac priestoru na obrazovke pri menších rozmeroch. Dotykový displej s rozlíšením 4K UHD Elegantný dizajnumožňuje zobraziť obrazovku zo širokej škály uhlov.

  Unikátny pánt: Elegantný nový pánt znižuje počet spojov, ktoré pôsobia rušivo na štýl notebooku. Otvory idúce cez pánt sú skryté, čo ešte viac zlepšuje dizajn notebooku. Okrem toho, keď používate zariadenie 2 v 1 v režime notebooku na pracovnom stole, zadná strana je zvýšená pre ešte lepšie prúdenie vzduchu.

  Zdokonaľujúce kovové orámovanie: Presne razené okraje na kryte a opierke rúk sú výrazné, ale jemné na dotyk, zatiaľ čo kontrastná povrchová úprava eloxovaných, tenkých a ostrých rezov umocňuje súlad medzi hliníkovým interiérom a exteriérom zariadenia.

  Prémiová klávesnica: Zažijete elegantný dizajn a celkovú integráciu s novým vypínačom, ktorý slúži aj ako čítačka odtlačkov prstov, vďaka čomu sa môžete prihlásiť pomocou jediného dotyku.
   

  Dokonalosť zvnútra aj zvonku

  Viac pamäte: Až 16 GB pamäte LPDDR3 poskytuje dostatok miesta na spúšťanie programov a predlžuje výdrž batérie. Navyše prepínanie medzi aplikáciami je hračkou, aj keď je spustených viacero programov naraz.

  Výkon procesora: Procesory až do procesora Intel® Quad Core™ 10. generácie ponúkajú dostatočný výkon na zábavu, prácu na projektoch a ďalšie aktivity.

  Disk SSD: PCIe NVMe SSD (Solid State Drive) znamená oveľa rýchlejšiu odozvu, tichšiu prevádzku a vyššiu odolnosť voči nárazom v porovnaní s bežnými pevnými diskami a ešte vyššiu rýchlosť v porovnaní s bežnými diskami SATA SSD.
   

  Zachyťte všetko

  4-prvkový objektív: Nová miniatúrna webkamera má 4-prvkový objektív, v ktorom sa používa vyšší počet prvkov než v typických webových kamerách na dosiahnutie ostrého videa vo všetkých oblastiach snímky.

  Aktívne zarovnávanie: Objektív sa nastavuje prostredníctvom mimoriadne presného mechanizmu, ktorý zaisťuje, aby bol zaostrený každý bod obrazu.

  Dočasná redukcia šumu: Pomocou pokročilej redukcie šumu sa významne zvyšuje kvalita videa, obzvlášť pri slabom svetle.

  Miniaturizácia: Webkamera v sebe spája to najlepšie: kameru, ktorá zostáva v strede hornej časti displeja, a úzky rám, pričom celková kvalita snímky sa ešte viac zvyšuje.

  Prepojte svoje zariadenia pomocou funkcie Dell Mobile Connect

  Jednoduché prepojenie počítača a smartfónu: Získajte prístup k viacerým zariadeniam na jednej obrazovke – aplikácia Dell Mobile Connect vám umožní spárovať smartfón so systémom iOS alebo Android s notebookom.

  Obmedzenie rušení: Vďaka funkcii Dell Mobile Connect môžete presmerovať upozornenia telefónnych hovorov, správ SMS, okamžitých správ a ďalších aplikácií priamo do notebooku. Takto sa môžete sústrediť na jednu obrazovku a odpovedať iba vtedy, keď vám to vyhovuje. 

  Chráňte si súkromie: Telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom koncového pripojenia medzi dvoma zariadeniami a zabezpečeného pripojenia aplikácie Dell Mobile Connect, takže vaše údaje sa nikdy neprenášajú cez nezabezpečené internetové pripojenie.

  *Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.
  Porty a sloty inspiron 7391

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet micro SD 3 v 1 | 2. Univerzálny zvukový konektor | 3. Port USB 3.1 1. generácie | 4. Napájanie | 5. Port HDMI 2.0 | 6. Port Thunderbolt™ 3 s funkciou napájania a portu DisplayPort
  Rozmery a hmotnosť Inspironu 7391

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 13,66 mm – 15,90 mm (0,54" – 0,63") | 2. Šírka: 306,76 mm (12,08") | 3. Hĺbka: 215,92 mm (8,5")
  FHD: základná hmotnosť: 1,4 kg (3,09 lb)
  UHD: základná hmotnosť: 1,39 kg (3,07 lb)
  Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.