Inspiron 14 5410 2v1

DELL Inspiron 14 5410

DELL Inspiron 5410 je moderný 14palcový notebook s tenkým rámikom displeja, ktorý viete prevrátením zmeniť na tablet. Optimalizované pánty, pohodlná klávesnica a príjemné materiály pre lepší užívateľský zážitok.

Tenký dizajn uľahčuje vkladanie a vyberanie počítača, takže nemusíte robiť kompromisy v oblasti prenosnosti a môžete zostať v spojení so svetom.

Či už píšete v režime notebooku stručnú správu kamarátovi alebo sledujete náučné video v režime stanu, 360 ° pánt umožňuje plynulo prepínať medzi 4 rôznymi režimami a ponúka flexibilné možnosti pripojenia.

Užívajte si obraz takmer bez rámčeka s tenkým okrajom a vysokým pomerom displej-telo, ktorý minimalizuje rušivé prvky a zlepšuje skúsenosť zo sledovania filmov, práce s dokumentmi a prehliadanie internetu.

Či už pracujete na stole alebo ukazujete priateľom nové obľúbené video, technológia adaptívneho chladenia prispôsobí váš výkonový profil, takže pri pohybe sa generuje menej tepla a v prípade stabilnej polohy sa výkon zvyšuje.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.