Inspiron 14 5420

Dell Inspiron 5420 – mobilita v celej svojej kráse

Využite každý deň naplno, nech ste kdekoľvek. Nový Inspiron 5420 vám poskytuje slobodu, ktorú milujete, a skvelú kvalitu práce, ktorú očakávate. V tomto elegantnom, malom zariadení, ktoré si môžete jednoducho vziať so sebou kamkoľvek pôjdete, je uzavretá technológia najnovšej generácie. Notebook zaujme svojou eleganciou a minimalistickou formou. Ultra tenký, tenký a ľahký vás nadchne na prvý pohľad.

Pohodlie na dosah ruky

Kombinácia matného displeja s rozlíšením WUXGA a dokonalou reprodukciou farieb s úzkym rámom vám zaručí dokonalý obraz. Napriek tenkému 14-palcovému krytu zaberá obrazovka takmer celú plochu panela a matica WVA (Wide View Angle) má široký pozorovací uhol, ktorý umožňuje pohodlné sledovanie 2-3 osobám súčasne.

Existuje mnoho dôvodov, prečo je používanie Inspiron 14 čistým potešením z komunikácie s technológiou. Vďaka pántu, ktorý zároveň slúži ako opora, je účinnosť vetrania oveľa vyššia a písanie pohodlnejšie. Vaše prsty budú kĺzať po osvetlených klávesoch samy, pretože majú extrémne nízky zdvih (1,3 mm).

Dotyková plocha, ktorá je o celých 18 % väčšia ako predchádzajúca generácia a príjemnejšia na dotyk, určite zlepší váš pracovný komfort. Postarané bolo o každý detail, ako napríklad dokonalé zbrúsenie hrán dotykového panela.

Jednoducho pripojte svoje zariadenia

Multifunkčný port USB Type-C s napájaním a podporou DisplayPort pre kompatibilitu s viacerými perifériami. Môžete napríklad pripojiť monitor, cez ktorý môžete súčasne nabíjať váš Inspiron.

Silný v práci, silný vo voľnom čase

Používate pri práci viacero aplikácií súčasne? Inspiron 5420 vás prekvapí výkonom a plynulosťou. Kombináciou procesora Intel 12.tej generácie s integrovanou grafikou Intel budete jednoducho prepínať medzi otvorenými aplikáciami s plynulosťou, akú ste ešte nezažili. Doprajte si zábavu a ukážte svoju silu v každej hre. O rýchlosť reakcie počítača sa báť nemusíte, môžete dosiahnuť nové rekordy.

Osvedčené v náročných podmienkach

Nepáči sa vám, že vás niečo obmedzuje? Preto bol Inspiron 5420 testovaný v drsných podmienkach. Notebook odolá vysokým teplotám – krátkodobo prežije aj pri 65 ° C. Pánty nestrácajú funkčnosť na dlhé roky. Medailu za odolnosť dostávajú aj klávesy – nedotkne sa ich ani 5 miliónov úderov.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania