Inspiron 14 5420

Notebook Dell Inspiron 14

DELL Inspiron 5490 je 14-palcový notebook s čistým a sviežim dizajnom. Plne vybavený adaptívnou termoreguláciou, snímačom veka, trojstranným tenkým rámom a procesormi Intel® Core™ 10. generácie.

Inspiron 5490 dizajn

Vynovený dizajn

Elegantný interiér: Tlačidlo napájania s novým dizajnom je úhľadne začlenené do klávesnice pre čistý a moderný vzhľad, zatiaľ čo čítačka odtlačkov prstov na tlačidle napájania umožňuje prihlásenie jediným dotykom. Vetracie otvory tohto notebooku s výškou len 17,3 mm sa presúvajú z opierky dlane k pántu pre plne efektívny dizajn. 

Tenký exteriér: Vďaka tenkému a ľahkému dizajnu budete cestovať veľmi jednoducho. Tenučký notebook s výškou 17,3 mm sa zmestí do každej tašky, batoha či palubného kufra. Hliníkový horný kryt dodáva zariadeniu prémiový vzhľad a dojem. 

Klávesnica s podsvietením: Bez problémov píšte aj pri slabšom osvetlení, napríklad počas večerného letu alebo ak potrebujete mať prístup k svojmu zariadeniu v posteli, s voliteľnou klávesnicou s podsvietením.
Mnozstvo funkcii Inspiron 5490

Množstvo funkcií

Najnovšie procesory: Procesory Intel® 10. generácie ponúkajú neuveriteľnú rýchlosť a plynulé vykonávanie viacerých úloh naraz.

Veľká pamäť a úložisko: Jednoducho prepínajte medzi otvorenými aplikáciami s kapacitou pamäte až 20 GB. Ukladajte filmy, fotografie a hudbu na disk SSD PCIe NVMe s kapacitou až 512 GB. Disk SSD PCIe NVMe (Solid State Drive) znamená oveľa rýchlejšiu odozvu, tichšiu prevádzku a vyššiu odolnosť voči nárazom v porovnaní s bežnými pevnými diskami a ešte vyššiu rýchlosť v porovnaní s bežnými diskami SATA SSD.

Špičková grafika: Vychutnajte si väčšiu silu a optimálny každodenný výkon vďaka voliteľnej samostatnej grafickej karte NVIDIA MX 230 až s 2 GB pamäte GDDR5 vRAM.

Ohromujúca obrazovka: Obrazovka s rozlíšením Full HD, antireflexnou vrstvou a širokým pozorovacím uhlom prináša jasný a ostrý obraz, ktorý šetrí oči, a umožňuje pozeranie z rôznych uhlov bez straty kvality obrazu.

Port USB Type-C™: Multifunkčný port poskytuje zlepšenie kompatibility periférnych zariadení, podporuje port DisplayPort a funkciu Power Delivery a umožňuje pripojenie rôznych konfigurácií a zariadení prostredníctvom jedného jednoduchého pripojenia.

Viac pamäte: Intel® Optane™ Memory H10 s ukladacím priestorom SSD. Získajte odozvu pamäte Intel® Optane™ s úložnou kapacitou disku QLC SSD v jedinej karte M.2. Súbory potrebné na dôležité úlohy sa rýchlo rozpoznajú a sú rýchlejšie spracované, čo vám umožňuje rýchlejší prístup k vašim pracovným súborom alebo hrám.
Premyslená technika - Inspiron 5490

Premyslená technika

Miniatúrna webová kamera: 2,7-milimetrová webová kamera so 4-prvkovým objektívom, ktorá je umiestnená v trojstrannom tenkom ráme, používa viac prvkov ako bežná webová kamera, aby poskytovala ostré video vo všetkých oblastiach obrazu. Zníženie náhodného šumu výrazne zvyšuje kvalitu videa najmä pri zlých svetelných podmienkach. Objektív je navyše zostrojený pomocou mimoriadne presného mechanizmu, vďaka čomu je zaostrený každý bod obrazu.

Adaptívna termoregulácia: Váš notebook je taký inteligentný, že dokáže rozpoznať, kedy sa nachádza v rukách, v lone alebo na stole. Vďaka tomu dokáže inteligentne prispôsobiť chladenie tak, aby sa neprehrieval. Vyhnete sa tak nepohodliu pri držaní v rukách a pri položení na stôl sa rozbehne na plný výkon, aby ste dosiahli maximálnu produktivitu.

Vždy pripravený: Nový snímač otvorenia veka automaticky zapne váš notebook po otvorení dokonca aj vtedy, keď je úplne vypnutý, aby ste sa mohli ľahko dostať ku všetkému, čo potrebujete, a vtedy, keď to potrebujete.

Upravený pánt: Váš notebook sa pri otvorení v 135-stupňovom uhle zdvihne mierne nad povrch, vďaka čomu sa zlepší cirkulácia vzduchu pod notebookom.

Režim výkonu: Keď je nainštalovaná najnovšia verzia programu Dell Power Manager, stlačením kombinácie klávesov Fn + T môže používateľ prepínať profily napájania systému, ktoré umožňujú vybrať režim vysokého výkonu, bežnej prevádzky, nízkej teploty a nízkej hlučnosti.

Prepojte svoje zariadenia pomocou aplikácie Dell Mobile Connect.

Jednoduché prepojenie počítača a smartfónu: Získajte prístup k viacerým zariadeniam na jednej obrazovke – aplikácia Dell Mobile Connect vám umožní spárovať smartfón so systémom iOS alebo Android s notebookom.

Menej rušenia: Vďaka aplikácii Dell Mobile Connect môžete telefonovať, posielať správy, dostávať upozornenia, a dokonca zrkadliť telefón so systémom Android do počítača, aby ste mohli pracovať s obľúbenými aplikáciami priamo na počítači.

Chráňte si súkromie: Telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného koncového pripojenia medzi dvoma zariadeniami pomocou aplikácie Dell Mobile Connect, takže vaše údaje sa nikdy neprenášajú cez nezabezpečené internetové pripojenie.

Jednoduchý prenos: Presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak rýchlo a bez komplikovaných cloudových úložísk alebo nepohodlných káblov.

*Aplikáciu Dell Mobile Connect je nutné stiahnuť do počítača a smartfónu. Interakcia s mobilnými aplikáciami prostredníctvom zrkadlenia je k dispozícii len pre zariadenia so systémom Android.
Konektory notebooku Inspiron 5490

Porty a sloty

1. Čítačka kariet micro SD | 2. Zvukový konektor na slúchadlá a mikrofón | 3. Port USB 2.0 | 4. Slot na klinový zámok | 5. Napájanie | 6. Port HDMI 1.4b | 7. Port USB 3.1 1. generácie | 8. Port USB 3.1 1. generácie | 9. Port USB 3.1 Type-C™ 1. generácie (DP/PowerDelivery)
Inspiron 5490 - Rozmery a hmotnosť

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 17,29 mm (0,68") | 2. Šírka: 321,77 mm (12,67") | 3. Hĺbka: 217 mm (8,54") | Základná hmotnosť: 1,42 kg (3,13 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.