Inspiron 14 5425

Inspiron 5405

Ideálne prenášanie

Prenosná inovácia: Nebojte sa cestovať. Tento mimoriadne tenký notebook je pripravený sprevádzať vás, kamkoľvek pôjdete. Či už sa rozhodnete ísť do svojej obľúbenej kaviarne alebo na cestu okolo sveta, s prenosom tohto úplne nového a kompaktného 14-palcového notebooku Inspiron radu 5000 nebudete mať žiadne starosti.

Rýchlejšie nabíjanie batérie: Už sa toľko nemusíte spoliehať na elektrickú zásuvku a môžete sa naplno oddať svojmu aktívnemu životnému štýlu. Vďaka funkcii ExpressCharge™ bude nabíjanie batérie trvať oveľa kratšie (až 80 % za hodinu3).

Okamžité spustenie: Vďaka integrovanému senzoru krytu stačí notebook iba otvoriť a hneď sa spustí bez ohľadu na to, v akom stave napájania sa nachádza.

Spoľahlivé možnosti pripojenia: Voliteľné pripojenie Wi-Fi 6 (Gig+), známe aj ako 802.11ax, ponúka väčšiu rýchlosť pripojenia, stabilitu a rozsah, takže sa už nemusíte pripájať pomocou nestabilného a pomalého signálu.

Prirodzene responzívne zariadenie: Súčasťou notebooku Inspiron je aj rýchly a tichý disk SSD PCIe NVMe, ktorý je v porovnaní s inými pevnými diskami odolnejší voči nárazom a poskytuje stabilný výkon na cestách.

Sledovanie videí alebo hranie hier počas celého dňa

Hrajte s výkonom: mobilné procesory série AMD Ryzen™ 4000 s grafikou Radeon™ grafika poskytujú neuveriteľnú odozvu a plynulé a plynulé multitasking. Ľahko prepínajte medzi otvorenými aplikáciami s pamäťou DDR4 až 32 GB.
S procesormi a grafikou od AMD
Atraktívny dizajn

Atraktívny dizajn aj na cestách

Pohodlie na prvom mieste: Zdvíhací pánt je zárukou pohodlného uhla pri písaní na klávesnici a lepšieho prúdenia vzduchu pod zariadením. Komfort a bezstarostnosť pri prenášaní notebooku zaručí aj gumený kryt pántu.

Výnimočné prevedenie: Dokonalé elegantné prvky, ako sú lesklé okraje okolo touchpadu, hliníkový kryt a opierka dlaní, dodávajú notebooku luxus. Touchpad, ktorý je teraz o 18% väčší ako pri predchádzajúcich generáciách, ponúka oveľa viac priestoru na navigáciu.

Úchvatné zobrazenie: Dokonalá obrazovka s rozlíšením FDH, širokým pozorovacím uhlom a úzkym rámom dodá štýl každému obrazu. Vďaka pôsobivému pomeru obrazovky k telu notebooku získate mimoriadne široké zobrazenie v elegantnom 14-palcovom formáte.
Farebné prevedenia

Viaceré možnosti prispôsobenia

Ukážte svoje skutočné farby: Rozšírte svoj osobný štýl do svojho notebooku výberom z množstva farebných možností. Pre klasický, ale moderný farebný výber pre Platinum Silver. Alebo vyberte Eden pre vzhľad inšpirovaný prírodou a stlmený, napriek tomu ohromujúci.
 
Tlačidlo napájania a snímač odtlačkov prstov: Novo prepracované tlačidlo napájania je elegantne začlenené do klávesnice pre elegantný a racionálny vzhľad. Vyskúšajte úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na vypínači, ktorý vám umožní bezpečne sa prihlásiť jediným dotykom.

Možnosť podsvietenia: Voliteľná klávesnica s podsvietením vám umožní bez problémov písať aj pri tlmenom svetle, či už večer ležíte v posteli a pozeráte obľúbené streamovacie video, alebo cestujete v tmavej kabíne lietadla.

Prepojenie zariadení pomocou aplikácie Dell Mobile Connect

Bezproblémová integrácia počítača a smartfónu: Získajte prístup k viacerým zariadeniam na jednej obrazovke – aplikácia Dell Mobile Connect vám umožní spárovať smartfón so systémom iOS alebo Android a notebook.

Takmer bez prerušenia: Vďaka aplikácii Dell Mobile Connect môžete telefonovať, posielať správy SMS, dostávať upozornenia, či dokonca zrkadliť telefón do počítača a pracovať tak s obľúbenými aplikáciami.

Neustála ochrana súkromia: Telefón sa k počítaču pripája prostredníctvom zabezpečeného pripojenia aplikácie Dell Mobile Connect medzi dvoma zariadeniami. Vaše údaje sa tak nikdy neprenášajú cez nezabezpečené internetové pripojenia.

Jednoduchý prenos: Fotografie, videá, hudbu a dokumenty môžete teraz rýchlo prenášať z jedného počítača do druhého bez komplikovaných cloudových úložísk alebo zavadzajúcich káblov.
Mobile connect
Konektory Inspironu 5405

Porty a sloty

1. Čítačka pamäťových kariet microSD | 2. Port USB 3.2 1. generácie | 3. Kombinovaný konektor na slúchadlá a mikrofón | 4. Konektor napájania | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Port USB 3.2 1. generácie | 7. Port USB 3.2 Type-C™ 1. generácie (DP/PowerDelivery)
Rozmery

Rozmery a hmotnosť

1. Výška (zadná): 17,90 mm (0,70"), (vrchol): 18,40 mm (0,72"), (vpredu): 16,74 mm (0,66") | 2. Šírka: 321,30 mm (12,65") | 3. Hĺbka: 216,20 mm (8,51") | Počiatočná hmotnosť: 1,36 kg (3 libry) (Maximálna hmotnosť): 1,40 kg (3,09 libry)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.