Inspiron 14 5482 2v1

  Inspiron 14 5482 2v1

  Inspiron 14 5482 2v1

  7 produktov

  Zariadenie Inspiron 14 5000 2 v 1

  Univerzálna konštrukcia

  14 "zariadenie 2 v 1 je mimoriadne všestranné vďaka 4 flexibilným režimom a technológiu Dell Cinema v elegantnom, precíznym prevedení.

  Funkcie a dizajn


   

  Flexibilné funkcie pre inšpiráciu, nech príde kdekoľvek.

  Veľa režimov: Zariadenie 2 v 1 si kladie za cieľ ponúknuť maximálne pohodlie a je vybavené štyrmi flexibilnými režimami - notebook pre písanie, tablet pre kreslenie či písanie s možnosťou pera Premium Active3 a režim stanu alebo médií pre jednoduchú zábavu.

  Zdroj výkonu: S procesormi Intel® Quad Core 8. generácie a až 32 GB pamäte DDR4 SDRAM máte dostatok výkonu a úložisko pre všetku zábavu, projekty, atď. A navyše, s voliteľnou technológiou nVIDIA® môžete upgradovať grafiku a posunúť hru a zábavu na novú úroveň.

  Skvelé úložisko: S voliteľným, až 512GB diskom SSD je notebook 2 v 1 Inspiron 14 5000 veľmi spoľahlivý, s dostatočným úložiskom, takže všetko zvládnete rýchlo, plynule a ľahko.

  Port USB Type-C ™: Viacúčelový port poskytuje rozšírenú kompatibilitu periférnych zariadení, podporuje rozhranie DisplayPort a napájanie a umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym konfiguráciám a zariadeniam pomocou jedného konektora.

  Každodenné doplnky: Využite asistentku Cortana pre zadávanie bežných príkazov bez použitia rúk a voliteľnou čítačku odtlačkov prstov na vypínači s funkciou Windows Hello pre prihlásenie jediným dotykom.


   

  Maximálna osobné filmový zážitok

  Predstavujeme technológiu Dell Cinema s úžasnými farbami, zvukom a streamovaním.


   

  technológia CinemaColor

  Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vychutnajte si bohatšie, žiarivejšie farby a detaily s pomocou farebných profilov Dell.

  technológia CinemaStream

  Technológia SmartByte vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nečakane nezastavujú.

  technológia CinemaSound

  Technológia Waves MaxxAudio® Pre zvyšuje hlasitosť a prečisťuje každý tón, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.


   

  dynamický dizajn

  Vziať a ísť: Tenká, prenosná konštrukcia znamená, že tento flexibilný, kompaktný systém stačí vziať a ísť, bez ohľadu na to, čo prinesie deň.

  Píšte priamo na zariadení: Pomocou voliteľného aktívneho pera môžete kresliť alebo písať poznámky v režime tabletu.

  Krásny obraz: Tenký rámček umožňuje zobraziť nádherný obraz na väčšej ploche v kompaktnom prevedení, displej s rozlíšením Full HD a technológiou IPS prináša široké pozorovacie uhly bez negatívneho vplyvu na kvalitu obrazu.

  Dokonalé pohodlie: Toto zariadenie 2 v 1 je viac než len flexibilné, viac než len prenosné. Je tiež vyrobené z prvotriednych materiálov, napríklad hliníková opierka pre dlaň či elegantné, tenké telo, ktoré vyzerá dobre v akomkoľvek prostredí.


  Zvoľte okázalý vzhľad

  Pridajte sofistikovaný vzhľad šedého prevedení z brúseného hliníka, ktoré tiež zahŕňa opierku dlaní z brúseného hliníka a povrch s diamantovým vzorom na vypínači a okrajoch dotykovej podložky. Je to elegantné paleta, ktorá vyzerá skvele v akomkoľvek prostredí.


   

  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


   

  Porty a sloty

  1. Karta SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 4. Napájanie | 5. Port USB 3.1 Type-C ™ 1. generácie (DP / napájanie) | 6. HDMI 1.4b | 7. USB 3.1 1. generácie | 8. USB 3.1 1. generácie | 9. Univerzálne audio konektor


   

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 19,74 mm (0,78 ") | 2. Šírka: 328 mm (12,91") | 3. Hĺbka: 232,8 mm (9,17 ") | Hmotnosť: 1,7 kg (3,75 libry)


  Dizajn inšpirovaný vami

  Premyslený dizajn zaručuje, že každý Inspiron bude fungovať spoľahlivo aj po rokoch pravidelného používania. Naše systémy sme dôkladne preverili, či sú dostatočne odolné.


   

  Teplo i chlad

  Aj po pôsobení teplôt -40 až 65 ° C (-40 až 149 ° F) zariadenia Inspiron stále pracuje.

  Klávesy a závesy

  Tlačidla napájania sú testované na 40 000 stlačení. A tlačidlá klávesnice na 5 miliónov stlačení bez zlyhania. Otváranie, zatváranie, krútenie - základňa a veko zariadenia Inspiron podstupujú desaťtisíce testov.

  Interné komponenty

  Mnohokrát testujeme interné konektory na komponentoch od USB cez napájania až po batérie, aby bola zaručená dlhodobá výdrž a jednoduchá výmena.


  Upozornenie:

  Popis a obrázky sú určené pre celú radu DELL Inspiron 14 5000 2v1, jednotlivé parametre sa môžu líšiť v závislosti od zvoleného modelu a konfigurácie.

  Zobrazuje sa 1 - 7 z 7 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.