Inspiron 14 7420 2v1

Vyladený konvertibilný tablet/notebook Dell Inspiron 14 2v1

Vďaka 360° pántu môžete pracovať v štyroch rôznych režimoch. Zdvíhací pánt udrží vaše zápästie v pohodlí, keď budete písať alebo chatovať celú noc.  Užite si viac miesta pre navigáciu s o 14 % väčším touchpadom.

Dell Inspiron 14 7420 2v1 je vybavený modernými technológiami pre každodenné použitie nielen v kancelárii a domácnosti, ale aj na cestách.

Výkon a moderné technológie sú samozrejmosť

Preskúmajte svoj svet s výkonom, ktorý potrebujete, vďaka najnovším procesorom Intel ® Core™ 12. generácie Intel.  Okamžite začnite pracovať so snímačom otvoreného veka, ktorý spustí prenosný počítač jednoduchým otvorením, aj keď je úplne vypnutý alebo v režime dlhodobého spánku. Čítačka odtlačkov prstov navyše rýchlo overí identitu na prihlásenie pomocou Windows Hello.

Jasný displej a napájanie typu C

Vďaka dotykovému displeju je Inspiron 14 Plus pripravený poslúžiť pre vaše kreatívne nápady a zábavu v excelentnej kvalite. Nebola zabudnutá ani kvalitná komunikácia, vďaka webovej kamere s vysokým rozlíšením budú vaše konferenčné hovory čisté ako krištáľ.

O napájanie sa stará adaptér Type-C™, ktorý je elegantný a ľahko sa prenáša rovnako ako vaše zariadenie 2 v 1.  Nie ste pripútaní k zásuvke vďaka ExpressCharge a ExpressCharge Boost.

1. Čítačka SD kariet
2. USB 3.2 Gen 1 Type-A
3. Audio jack
4. HDMI 1.4**
5. USB 3.2 Gen 2x1 Type-C s PowerDelivery a Video
6. USB 3.2 Gen 2x1 Type-C s PowerDelivery a Video  **HDMI 1.4 (Maximálne rozlíšenie podporované cez HDMI je 1920x1080 pri 60Hz. Žiadny 4K/ 2K výstup)

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania