Inspiron 14 7435 2v1

Dell Inspiron 14 7435 2v1 je vybavený modernými technológiami pre každodenné použitie nielen v kancelárii a domácnosti, ale aj na cestách. Vďaka 360° pántu môžete pracovať v štyroch rôznych režimoch. Zdvíhací pánt udrží vaše zápästie v pohodlí, keď budete písať alebo chatovať celú noc. 

Procesory AMD Ryzen™ 7000 Series s až 8 jadrami sú schopné poskytnúť až 16 vlákien skutočného výpočtového výkonu, poskytujú overený vysoký výkon.

Dell Inspiron 7435 2v1

Kamkoľvek idete, ponorte sa do obsahu s priestrannou dotykovou obrazovkou s pomerom strán 16:10, čo znamená, že vaša obrazovka je vyššia, takže môžete vidieť viac obsahu. Softvér Dell ComfortView pomáha znižovať škodlivé modré svetlo, takže si môžete jednoducho vychutnať detaily svojho obsahu.

S kamerou s rozlíšením FHD si vás môžete pozrieť v ostrých detailoch. Duálne mikrofóny a AI, ktorá znižuje hluk v pozadí, vo vás vzbudia dojem, že v miestnosti sú vaši priatelia, rodina a spolupracovníci. Manuálna uzávierka na ochranu súkromia fotoaparátu vás kryje, keď je čas odpojiť ju.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania