Inspiron 14 7635 2v1

Na notebooku Dell Inspiron 7635 s ohromujúcim 16-palcovým displejom a priestorovými zvukovými reproduktormi Dolby Atmos® si vychutnáte realistický obsah tak, ako to zamýšľal tvorca. Využite procesory AMD Ryzen radu 7000 na dosiahnutie vynikajúceho výkonu. 

Dell Inspiron 7635 2v1

Vaše zariadenie možno používať v štyroch rôznych režimoch (notebook, stan, stojan a tablet) vďaka 360-stupňovému pántu, ktorý vám umožní prehliadať internet, kresliť alebo sledovať videá tak, ako vám to najviac vyhovuje. Okrem toho môžete so zariadením komunikovať bez párovania vďaka dotykovej obrazovke a voliteľnému aktívnemu peru.

Urobte si filmový večer a sledujte svoje obľúbené streamy alebo ukážte svojim kamarátom najnovšie virálne videá. Aby boli vaše oči príjemné a zachovali sa verné farby, Dell ComfortView Plus je hardvérovo obmedzené vyžarovanie modrého svetla. To všetko na obrazovke s pomerom strán 16:10 s tenkými rámikmi.

Chatujte pri používaní fotoaparátu s kvalitou FHD a čistým zvukom. Pre ešte pohlcujúcejší zážitok využívajú duálne mikrofóny technológie redukcie šumu na pozadí AI. Manuálna uzávierka na ochranu súkromia fotoaparátu vás kryje, keď je čas odpojiť ju.

Dell Inspiron 7635 2-v-1 bol vytvorený z komponentov šetrných k životnému prostrediu a dodáva sa v obaloch, ktoré sú 100 % recyklovateľné a vyrobené z recyklovaných a obnoviteľných materiálov.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania