Inspiron 14 Plus 7420

Výkonný a kompaktný notebook Dell Inspiron 14 Plus

Vychutnajte si perfektný obraz a zvuk s notebookom Dell Inspiron 14 Plus 7420. 14" displej s rozlíšením FullHD+ a pomerom strán 16:10 vám poskytne veľa funkcií a dostatok výkonu pre vaše kreatívne nápady.

Inspiron 14 Plus je prešpikovaný modernými technológiami ktoré využijete v kancelárii ale aj v domácnosti alebo na cestách.

Všetky moderné technológie sú na palube

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňuje pracovný nástroj mať vždy a všade so sebou. Vďaka novej výkonnej platforme Intel Core 12. generácie triedy H má dostatočný výkon v kombinácii s nízkou spotrebou a dlhou výdržou prevádzky na batérie. 

Vďaka infračervenej kamere či ľahko použiteľnej čítačke odtlačkov prstov  už nemusíte strácať čas ručným zadávaním hesla. Prístup k systému získate v priebehu sekúnd. Senzor otvorenia krytu navyše zaručí zapnutie notebooku aj po jeho kompletnom vypnutí. K potrebným informáciám sa tak dostanete, kedykoľvek budete chcieť.

Výkonný procesor je ďalej doplnený o rýchle pamäte DDR5 a superrýchlu jednotku SSD PCIe NVMe , takže si môžete byť istí svižným chodom vášho notebooku.

Vďaka novému bezdrôtovému protokolu 802.11 AX, známemu aj ako WI-FI 6, budú prenosové rýchlosti, rozsah a spoľahlivosť pripojenia Wi-Fi vášho notebooku Inspiron oveľa lepšie, a to aj v rušných kaviarňach a na iných preplnených miestach. K dispozícii budete mať tiež väčší rozsah hotspotov.

Všetky moderné technológie sú na palube

Ukážte sa svojim priateľom a rodine s webovou kamerou FHD, ktorá využíva dočasnú redukciu šumu a široký dynamický rozsah.

Navyše zachyťte svoj hlas v ostrých detailoch pomocou duálnych mikrofónov, ktoré využívajú redukciu šumu založenú na AI a potlačenie ozveny na minimalizáciu hluku v pozadí a spätnej väzby mikrofónu. A keď sa odpojíte, urobte to s kľudom na duši vďaka mechanickej clone pre ochranu súkromia.

Windows 11 a počítače Dell spoločne vytvárajú najlepší zážitok vo svojej triede. Inšpirujúci nový vzhľad a dojem vytvára pokojnejšiu pracovnú plochu. 

1. Zvukový konektor
2. Čítačka kariet Micro SD
3. Vetracie otvory
4. USB 3.2 Gen 1 Type-A
5. Napájací konektor   
6. Vetracie otvory
7. HDMI 2.0
8. USB 3.2 Gen 1 Type-A
9. Thunderbolt™ 4.0 (USB Type-C™) s napájaním a DisplayPort

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania