Inspiron 14 Plus 7430

Vychutnajte si perfektný obraz a zvuk s notebookom Dell Inspiron 14 Plus 7430. 14" displej s rozlíšením FullHD+ a pomerom strán 16:10 vám poskytne veľa funkcií a dostatok výkonu pre vaše kreatívne nápady.  Inspiron 14 Plus je prešpikovaný modernými technológiami ktoré využijete v kancelárii ale aj v domácnosti alebo na cestách.

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňuje pracovný nástroj mať vždy a všade so sebou. Vďaka novej výkonnej platforme Intel Core 13. generácie triedy H má dostatočný výkon v kombinácii s nízkou spotrebou a dlhou výdržou prevádzky na batérie.   Vďaka infračervenej kamere či ľahko použiteľnej čítačke odtlačkov prstov  už nemusíte strácať čas ručným zadávaním hesla. Prístup k systému získate v priebehu sekúnd. Senzor otvorenia krytu navyše zaručí zapnutie notebooku aj po jeho kompletnom vypnutí. K potrebným informáciám sa tak dostanete, kedykoľvek budete chcieť.

Výkonný procesor je ďalej doplnený o rýchle pamäte DDR5 a superrýchlu jednotku SSD PCIe NVMe , takže si môžete byť istí svižným chodom vášho notebooku.  Vďaka novému bezdrôtovému protokolu 802.11 AX, známemu aj ako WI-FI 6, budú prenosové rýchlosti, rozsah a spoľahlivosť pripojenia Wi-Fi vášho notebooku Inspiron oveľa lepšie, a to aj v rušných kaviarňach a na iných preplnených miestach. K dispozícii budete mať tiež väčší rozsah hotspotov.

Dell inspiron 14 Plus 7430

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania