Inspiron 15 3525

Dell Inspiron 3525 - notebook na prácu a štúdium

Ak potrebujete spoľahlivý nástroj na každodennú prácu alebo učenie na diaľku, vsaďte na sériu Inspiron 15 3000. Zažite pohotovejší, no tichší výkon s najnovšími procesormi AMD. So zárukou kvality od spoločnosti Dell budete mať solídny, vysokovýkonný notebook za prijateľnú cenu. Čo viac si priať?

Silný v práci, silný vo voľnom čase

Používate pri práci viacero aplikácií súčasne? Inspiron 5625 vás prekvapí výkonom a plynulosťou. Kombináciou procesora AMD Ryzen série 5000 s integrovanou grafikou Radeon budete jednoducho prepínať medzi otvorenými aplikáciami s plynulosťou, akú ste ešte nezažili. Doprajte si zábavu a ukážte svoju silu v každej hre. O rýchlosť reakcie počítača sa báť nemusíte, môžete dosiahnuť nové rekordy.

Intenzívna práca a rýchla regenerácia

Využite naplno výhody mobility, ktorú vám práca na diaľku poskytuje. Vďaka funkcii ExpressCharge sa nemusíte báť, že nebudete mať neustály prístup k elektrickej zásuvke. Batériu Inspironu môžete nabiť z 0 na 80 % len za jednu hodinu. Pracujte ergonomicky so zdvíhacím pántom pre pohodlnejší uhol pri písaní, zatiaľ čo elegantné trojstranné úzke rámy poskytujú pohlcujúci zážitok zo sledovania.

Vždy svieži vzhľad

Inspiron 3525 vám poskytne nielen pracovné pohodlie, ale aj ochranu zraku. Vysoký jas obrazovky 250 nitov umožňuje bezproblémové používanie notebooku v interiéri aj exteriéri bez ohľadu na dennú dobu.

Certifikovaná funkcia redukcie modrého svetla Comfort View výrazne znižuje vyžarovanie tohto faktora, ktorý unavuje oči. Vďaka tomu je obrazovka notebooku Inspiron šetrná k očiam pri zachovaní jasnej a konzistentnej reprodukcie farieb.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania