Inspiron 15 3552

  Inspiron 15 3552

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Stimulujte svoje zmysly

  Uvidíte viac: Veľká 15-palcová obrazovka zabezpečuje pohodlné sledovanie obľúbených filmov ale aj potrebnú produktivitu.

  Jasný a čistý zvuk: Kvalita a čistota zvuku poskytovaného technológiou Waves MaxxAudio® ocenenou cenou GRAMMY® Award vás doslova ohúri. Máte k dispozícii ohromujúcu kvalitu zvuku bez ohľadu na to, či sa rozprávate s priateľmi, sledujete film alebo máte konferenčný hovor.

  Silné bezdrôtové pripojenie: pokračujte v konverzácii vďaka najnovším bezdrôtovým možnostiam, ktoré poskytujú rýchle a silné pripojenie s pôsobivým dosahom.
  Inspiron 3552 Stimuluje vaše zmysly 

  Cestuje spolu s vami

  Množstvo základných prvkov: nenechajte sa oklamať. Vytvorený s tenkým dizajnom, ktorý obsahuje najnovšie procesory od spoločnosti Intel®. Inspiron 15 radu 3000 má tenkú hranu s výškou len 22 mm, takže sa pohodlne zmestí do tašky na notebook alebo cestovnej tašky a nezaberie v nej zbytočne veľa miesta.

  Žiadna zásuvka? Žiadny problém: nemôžete žiť celý život vedľa elektrickej zásuvky. A so 6-hodinovou výdržou batérie ani nebudete musieť.

  Buďte pripojení

  Uvidíte – uveríte: Spojte sa so vzdialenými priateľmi, rodinou či spolupracovníkmi vďaka zabudovanej webovej kamere.

  Uchovávajte si veci, na ktorých vám záleží: Ukladajte si svoje fotografie, domáce videá, dôležité dokumenty a aj to neuveriteľne zábavné video s mačiatkom, ktoré už ste miliónkrát videli, na veľkom pevnom disku s kapacitou 500 GB1. S pamäťou až 4 GB2 môžete otvoriť a spustiť viacero aplikácií bez mrznutia.

  Pripojte sa k všetkým vašim zariadeniam: pripojte sa k ostatným digitálnym zariadeniam prostredníctvom rýchlych portov USB alebo portu HDMI. Na rýchly a jednoduchý prenos súborov je tiež k dispozícii čítačka kariet SD.

  Navrhnutý pre skutočný svet - Inspiron 3552

  Navrhnutý pre skutočný svet

  Chceme, aby bol váš nový počítač vaším obľúbeným dlhoročným spoločníkom. Práve preto testujeme spoľahlivosť prenosných počítačov Inspiron nielen na miestach, na ktorých by ste to očakávali, ale zašli sme omnoho ďalej.

  Odolnosť aj v horúčave: Prenosné počítače Inspiron sme testovali v mimoriadne náročných krátkodobých teplotných podmienkach až do 65 °C/149 °F, aby vydržali v šatniach aj zamknutých autách. 

  Všetko pevne drží: Pánty na prenosných počítačoch Inspiron testujeme tak, aby boli zárukou pevnosti aj po 20 tisícoch otvorení a zatvorení.

  Kľúč k úspechu: Bežne používané klávesy zvládli bez poškodenia testovanie na 10 miliónov úderov a tlačidlá dotykového zariadenia milión úderov. Len do toho, píšte, koľko chcete.

  Zapínanie: Nezáleží na tom, ako vypínače nastavíte. Všetky sme testovali tak, aby bez poškodenia vydržali až 40 000 stlačení.

  Otáčanie: Možno sa vám to zdá priveľa, no aj po tom, no kryt a základňu prenosného počítača Inspiron sme otočili 25 000 ráz, aby sme mohli s istotou zaručiť, že všetky vnútorné súčasti sú dobre chránené.

  Záruka výnimočnej pevnosti: Pravdepodobne nebudete musieť batériu počítača Inspiron vybrať a znova vložiť 30 ráz, no vedzte, že aj takto sme ju testovali.
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.