Inspiron 15 3580

  Inspiron 15 3580

  Inspiron 15 3580

  5 produktov

  Inspiron 3580 je 15" notebook, ktorý splní všetky vaše každodenné požiadavky a pri tom vyzerá skvele. Je vybavený procesormi Intel® a radou portov.

  Štýl, ktorý vydrží dlho

  Vyzerá skvele na cestách: Tento prenosný notebook môžete so sebou ľahko brať po celom svete. Jeho štýlový zovňajšok len tak niekto neprehliadne.

  Zvoľte si farbu: Vyberte si farbu, ktorá vás najlepšie vystihuje - od nenápadných po neprehliadnuteľné.

  Skvelý Inspiron 3580


  Využite každý svoj deň čo najlepšie

  Schopné procesory: Procesory Intel® zaisťujú neuveriteľnú rýchlosť reakcie a úplne plynulý multitasking.Praktický Inspiron 3580

  Veľa pamäte a úložiska: 8 GB pamäte vám umožňuje ľahko a plynulo prepínať medzi otvorenými aplikáciami. Pevný disk s kapacitou až 1 TB alebo disk SSD s kapacitou až 256 GB ponúkajú dostatok miesta pre všetky vaše súbory.

  Pôsobivý displej: Displej s vysokým rozlíšením alebo rozlíšením Full HD a antireflexnou úpravou ponúka čistý, jasný obraz, ktorý neunavuje oči.

  Dramatická grafika: Využite zvýšený výkon aj optimálnu každodennú výkonnosť až so 4 GB pamäte GDDR5 na voliteľnej samostatnej grafickej karte.


  Flexibilné pre všetky vaše potreby

  Optická jednotka: Jednotka optických diskov vám umožní ľahko prehrávať disky DVD alebo archivovať veľké súbory.

  Celý rad portov: Pripojte televízor alebo monitor pomocou portu HDMI, sťahujte fotografie pomocou slotu pre SD kartu a využite rýchle prenosy zo všetkých svojich príslušenstvo vďaka dvom portom USB 3.1 Gen 1.

  Numerická klávesnica: Zadávanie údajov do účtovníctva aj výpočty hravo zvládnete vďaka numerickej klávesnici.


  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect

  Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

  Minimum rušenie: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo okamžitých správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.

  Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.


  Konektory na Inspiron 3580

  Porty a sloty

  1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Optická jednotka | 4. Slot pre klinový bezpečnostný zámok | 5. Napájanie | 6. HDMI 1.4b | 7. RJ45 | 8. USB 3.1 1. generácie | 9. USB 3.1 1. generácie | 10. Konektor typu jack pre slúchadlá a mikrofón

  Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.