Inspiron 15 3585

  Inspiron 15 3585

  Inspiron 15 3585

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Notebooky DELL Inspiron 3585 sú určené na každodenné využitie. Moderný dizajn, procesory AMD a dostatok portov uspokoja vaše potreby. 

  Notebooky DELL Inspiron 3585

  Štýl na míle

  Vyzerajte dobre na cestách: Tento prenosný prenosný počítač sa ľahko prenáša so sebou všade, zatiaľ čo elegantný exteriér ho robí pútavým doplnkom. 

  Vyberte si farbu: Vyberte si farbu , ktorá vás najlepšie vystihuje.
  Inspiron 3585 s procesormi AMD 

  Využite každý deň

  Revolučný výkon: Procesory Ryzen® s Radeon ™ Vega Graphics prinášajú rýchlosť a výkon v kompaktnom balení. 

  Pamäť a ukladanie pamäte: Ľahko prepínať medzi otvorenými aplikáciami s až 8 GB pamäte. Pevný disk s kapacitou až 1 TB úložného priestoru alebo SSD s kapacitou až 256 GB úložného priestoru vám pomáha udržať sa na vrchole vašich súborov. Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov pomocou dvojitého disku. 

  Úchvatný displej: HD alebo FHD, antireflexný displej poskytuje jasný a jasný obraz, ktorý je jednoduchý na oči. Rozhodnite sa pre dotykový displej na intuitívnejšiu interakciu s obsahom na obrazovke.
   

  Flexibilný, aby vyhovoval vašim potrebám

  Rad portov: Pripojte sa k televízoru alebo monitoru pomocou portu HDMI, preberajte fotografie prostredníctvom slotu pre karty SD, vychutnávajte si rýchle prenosové rýchlosti zo všetkých doplnkov pomocou dvoch portov USB 3.1 Gen 1. 

  Numerická klávesnica: Rozpočtovanie a iné výpočty sú s numerickou klávesnicou hračkou.
   

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom:Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenia limitu: S aplikáciou Dell Mobile Connect získate možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo na váš notebook. Udržujte svoje zameranie na jednej obrazovke a reagujte len vtedy, keď je to pre vás vhodné. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení.
   

  Porty a sloty Inspiron 3585

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 2.0 | 3. Zámkový otvor v tvare klinu 4. Výkon | 5. HDMI 1.4b | 6. RJ45 7. USB 3.1 Gen 1 | 8. USB 3.1 Gen 1 | 9. Audio slúchadlá a mikrofón

  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.
   

  Teplo a chlad

  Aj po vystavení teplotám od -40 ° C / ° F do 65 ° C / 149 ° F, Inspiron udržuje výkon.
   

  Kľúče a pánty

  Naše tlačidlá napájania sú testované na 40 000 lisov a klávesy na klávesnici pre 5 miliónov kliknutí bez zlyhania. Otvorené, zatvorené alebo skrútené - základňa a veko Inspironu boli testované desiatky tisíckrát.
   

  internals

  Testujeme interné konektory na komponentoch od USB k AC až po batérie niekoľkokrát, aby sme zaistili trvalý výkon a jednoduchú výmenu.
  Rozmery a hmotnosť notebooku Inspiron 3585

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 0,89 "(22,7 mm) | 2. Šírka: 14,96" (380,0 mm) 3. Hĺbka: 10,16 "(258,0 mm) 
  Hmotnosť: 2,18 kg (4,82 kg) *
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.