Inspiron 15 5584

  Inspiron 15 5584

  Inspiron 15 5584

  21 produktov

  15-palcový prenosný počítač, ktorý sa bezdrôtovo integruje so smartfónom pomocou aplikácie Dell Mobile Connect a ovláda váš každodenný život.

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenie limitu: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect môžete telefonovať, odosielať text, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón so systémom Android na svojom počítači, aby ste mohli pracovať so všetkými svojimi obľúbenými aplikáciami. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení. 

  Jednoduchý prenos: Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak, bez komplikovaných služieb ukladania cloudu alebo ťažkopádnych káblov.

  Aplikácia Dell Mobile Connect sa musí prevziať do počítača a smartfónu. Interakcia s mobilnými aplikáciami prostredníctvom zrkadlenia je dostupná iba na zariadeniach so systémom Android. Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.

  Inspiron 5584 a DELL Mobile Connect


  Zažite silu flexibility

  Najnovšie procesory: Procesory Intel® od 8. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a hladké, bezproblémové multitasking. 

  Pamäť a ukladanie pamäte: Ľahko prepínať medzi otvorenými aplikáciami až do 16 GB pamäte. Ukladajte filmy, fotografie a hudbu s až 2 TB HDD alebo až 512 GB PCD SSD úložného priestoru. Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov pomocou dvojitého disku. Štýl Inspiron 5584

  Dramatická grafika: Vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon voliteľnej diskrétnej grafiky NVIDIA® MX130 s až 4 GB GDDR5 vRAM. Praktický port typu C-C (len údaje), ktorý je k dispozícii len pri konfiguráciách s diskrétnou grafikou, umožňuje jednoduché pripojenie menších zariadení k vášmu notebooku pri prvom pokuse. 

  Numerická klávesnica: S 10-klávesovou numerickou klávesnicou môžete ľahko pracovať ďalej.


  Štýl

  Úzke hranice: Zamerajte svoju pozornosť tam, kde patrí, na obrazovke s elegantným úzkym dizajnom pohraničia. Okrem toho si môžete vychutnať ostré snímky s displejom FHD proti oslneniu. Rozhodnite sa, že dotykový displej bude intuitívnejšie komunikovať s informáciami na obrazovke. 

  Podsvietená klávesnica: S podsvietenou klávesnicou môžete ľahko písať pod slabým svetlom, napríklad keď ste na večernom lete alebo potrebujete pristupovať k zariadeniu v posteli. 

  Tlačidlo napájania a snímač odtlačkov prstov: Novo prepracované tlačidlo napájania je elegantne začlenené do klávesnice pre elegantný a efektívny vzhľad. Zažite úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na vypínači, ktorý vám umožní prihlásiť sa jediným dotykom.


  Inspiron 5584 Konektory

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 2.0 | 3. Zárez v tvare klinu | 4. Výkon | 5. Voliteľné USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (len údaje) 6. HDMI 1.4b | 7. RJ45 8. USB 3.1 Gen 1 (2x) | 9. Audio slúchadlá a mikrofón


  Rozmery Inspironu 5584

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 18 mm - 22,45 mm (0,71 "- 0,88") | 2. Šírka: 364,46 mm (14,35 ") | 3. Hĺbka: 248,66 mm (9,79") | Počiatočná hmotnosť: 1,95 kg (4,30 lbs.) *


  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.

  Zobrazuje sa 1 - 21 z 21 položiek

  Filtrovať podľa

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.