Inspiron 15 5584

  Inspiron 15 5584

  Inspiron 15 5584

  21 produktov

  15-palcový prenosný počítač, ktorý sa bezdrôtovo integruje so smartfónom pomocou aplikácie Dell Mobile Connect a ovláda váš každodenný život.

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobi...

  15-palcový prenosný počítač, ktorý sa bezdrôtovo integruje so smartfónom pomocou aplikácie Dell Mobile Connect a ovláda váš každodenný život.

  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenie limitu: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect môžete telefonovať, odosielať text, dostávať upozornenia a dokonca zrkadliť svoj telefón so systémom Android na svojom počítači, aby ste mohli pracovať so všetkými svojimi obľúbenými aplikáciami. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení. 

  Jednoduchý prenos: Rýchlo presúvajte fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítačov do telefónov so systémom Android a naopak, bez komplikovaných služieb ukladania cloudu alebo ťažkopádnych káblov.

  Aplikácia Dell Mobile Connect sa musí prevziať do počítača a smartfónu. Interakcia s mobilnými aplikáciami prostredníctvom zrkadlenia je dostupná iba na zariadeniach so systémom Android. Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.

  Inspiron 5584 a DELL Mobile Connect


  Zažite silu flexibility

  Najnovšie procesory: Procesory Intel® od 8. generácie prinášajú neuveriteľnú citlivosť a hladké, bezproblémové multitasking. 

  Pamäť a ukladanie pamäte: Ľahko prepínať medzi otvorenými aplikáciami až do 16 GB pamäte. Ukladajte filmy, fotografie a hudbu s až 2 TB HDD alebo až 512 GB PCD SSD úložného priestoru. Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov pomocou dvojitého disku. Štýl Inspiron 5584

  Dramatická grafika: Vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon voliteľnej diskrétnej grafiky NVIDIA® MX130 s až 4 GB GDDR5 vRAM. Praktický port typu C-C (len údaje), ktorý je k dispozícii len pri konfiguráciách s diskrétnou grafikou, umožňuje jednoduché pripojenie menších zariadení k vášmu notebooku pri prvom pokuse. 

  Numerická klávesnica: S 10-klávesovou numerickou klávesnicou môžete ľahko pracovať ďalej.


  Štýl

  Úzke hranice: Zamerajte svoju pozornosť tam, kde patrí, na obrazovke s elegantným úzkym dizajnom pohraničia. Okrem toho si môžete vychutnať ostré snímky s displejom FHD proti oslneniu. Rozhodnite sa, že dotykový displej bude intuitívnejšie komunikovať s informáciami na obrazovke. 

  Podsvietená klávesnica: S podsvietenou klávesnicou môžete ľahko písať pod slabým svetlom, napríklad keď ste na večernom lete alebo potrebujete pristupovať k zariadeniu v posteli. 

  Tlačidlo napájania a snímač odtlačkov prstov: Novo prepracované tlačidlo napájania je elegantne začlenené do klávesnice pre elegantný a efektívny vzhľad. Zažite úplnú integráciu so snímačom odtlačkov prstov na vypínači, ktorý vám umožní prihlásiť sa jediným dotykom.


  Inspiron 5584 Konektory

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 2.0 | 3. Zárez v tvare klinu | 4. Výkon | 5. Voliteľné USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (len údaje) 6. HDMI 1.4b | 7. RJ45 8. USB 3.1 Gen 1 (2x) | 9. Audio slúchadlá a mikrofón


  Rozmery Inspironu 5584

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 18 mm - 22,45 mm (0,71 "- 0,88") | 2. Šírka: 364,46 mm (14,35 ") | 3. Hĺbka: 248,66 mm (9,79") | Počiatočná hmotnosť: 1,95 kg (4,30 lbs.) *


  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.

  Menej
  Viac
  Zobrazuje sa 1 - 21 z 21 položiek

  Filtrovať podľa

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.