Inspiron 15 5593

Nekončiaca zábava s Inspiron 5593

Úzky rámik: Úzke okraje zdôrazňujú obrazovku, nie jej rámček, takže môžete nerušene sledovať obľúbené relácie alebo pracovať na svojom najnovšom projekte.

Krásny z každého uhla: S antireflexným displejom s rozlíšením Full HD a technológiou IPS vyzerá obraz skvele zo širokej škály uhlov, takže sa nemusíte pozerať na obrazovku iba vzpriamene.

Pôsobivá grafika: Vychutnajte si vysoký výkon aj optimálnu každodennú prevádzku s voliteľnou samostatnou grafickou kartou NVIDIA ® GeForce ® MX230.

Bohatá funkčná výbava

Výkonné procesory: Procesory Intel ® 10. generácie ponúkajú neuveriteľne rýchlu odozvu a plynulý multitasking bez prieťahov.

Viac pamäte: Jednoduché prepínanie spustenými aplikáciami vďaka až 40 GB pamäte. 
Dostatok miesta v úložisku: Ukladajte filmy, fotografie a hudbu na až 512GB disky SSD PCIe alebo na veľké pevné disky s kapacitou až 1 TB. Zvoľte duálny konfigurácii s diskami SSD a pevnými diskami, čo prináša to najlepšie z oboch svetov so stabilným a rýchlym výkonom i veľkou kapacitou úložiska. 
Numerická klávesnica: S 10klávesovou numerickou klávesnicou môžete ľahko a plynule pracovať. 
Celý rad portov: Pripojte televízor alebo monitor pomocou portu HDMI, sťahujte fotografie pomocou slotu pre SD kartu a využite rýchle prenosy zo všetkých svojich príslušenstvo vďaka dvom portom USB 3.1 1. generácie.

Farby Inspironov 5593

Zapôsobí múdrymi farbami.

Aký je váš štýl? Vyberajte medzi žiarivou platinovo striebornou farbou a polnočné modrí.

Inspiron 5593 s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov

Podľa vášho želania

Čítačka odtlačkov prstov: Užite si úplnú integráciu vďaka voliteľnému vypínačmi, ktorý slúži aj ako čítačka odtlačkov prstov a umožňuje prihlásenie jediným dotykom.

Port USB Type-C ™: Pohodlný port Type-C ™ (len dáta) je k dispozícii len v konfiguráciách s grafickou kartou NVIDIA ® GeForce ® MX230 a umožňuje ľahko a bez komplikácií pripojiť k notebooku menšie zariadenia. (Skontrolujte "grafickú kartu" vo vybranej konfigurácii.)

Podsvietená klávesnica: Aj pri slabom osvetlení môžete ľahko písať pomocou voliteľnej podsvietené klávesnice, napríklad počas nočného letu alebo keď potrebujete pracovať v posteli.

Prepojte svoj mobil s Inspiron 5593

Prepojte svoje zariadenia pomocou riešení Dell Mobile Connect.

Dokonalá integrácia počítača a chytrého telefónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam, bez toho aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.
 
Obmedzenie rušivých podnetov: Pomocou aplikácie Dell Mobile Connect môžete volať, posielať textové správy, dostávať upozornenia, a dokonca zobraziť telefón so systémom Android v počítači a pracovať so všetkými obľúbenými aplikáciami.

Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešenia Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášaná je nezabezpečené.

Jednoduchý prenos súborov: Presúvajte rýchlo fotografie, videá, hudbu a dokumenty z počítača na telefón so systémom Android a naopak, bez zložitých cloudových úložných služieb alebo nepohodlných káblov.

Porty a sloty na Inspirone 5593

Porty a sloty

1. Čítačka pamäťových kariet SD | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 4. Napájanie | 5. Port USB 3.1 1. generácie Type-C ™ (iba dáta) (dostupné len v konfiguráciách s grafickou kartou NVIDIA ® GeForce ® MX230. U zvolenej konfigurácie zvoľte možnosť "grafická karta".) | 6. Port HDMI | 7. Port RJ-45 | 8. Port USB 3.1 1. generácie | 9. Port USB 3.1 1. generácie | 10. Kombinovaný konektor typu jack pre slúchadlá a mikrofón

Rozmery a hmotnost Inspiron 5593

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 18,0 mm - 19,9 mm (0,71 "- 0,78") | 2. Šírka: 363,96 mm (14,33 ") | 3. Hĺbka: 249 mm (9,80") | Hmotnosť od: 1,83 kg (4,03 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.