Inspiron 15 7586 2v1

  Inspiron 15 7586 2v1

  Inspiron 15 7586 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Inspiron 15 7586 2v1 je 15,6-palcový konvertibilný notebook s dotykovým displejom. Je elegantne navrhnutý pre kino Dell, s úzkym okrajom a nekonečnými funkciami.

  Flexibilné režimy produktivity

  Štyri režimy: S inovatívnym dizajnom, univerzálny a ľahký Inspiron 15 7000 2-in-1 umožňuje prepínať medzi štyrmi rôznymi režimami. Režim stanu je ideálny pre použitie receptov v reálnom čase, režim stojanov pre filmy v lietadle, režim pre prenosný počítač pre písanie vašich románov alebo prácu s e-mailom a režim tabletu umožňuje čítanie, keď ste ľahší ako kedykoľvek predtým. 

  Jednoduché pripojenie: Multifunkčný port USB Type-C ™ vám umožní pripojiť sa k rôznym konfiguráciám s jedným jednoduchým pripojením. Zapojte viac monitorov, klávesníc, tlačiarní a myší do kompatibilného doku pre jednoduché nastavenie domácej kancelárie, alebo odpojte v tepu, aby ste si 2-in-1 na cestách vybrali. Viac informácií 

  Všetky malé doplnky:Využite výhody Cortany pre každodenné príkazy hands-free a Windows Hello s prihlasovaním odtlačkov prstov. 

  Intuitívne použitie pera: Kresliť a prirodzene písať s voliteľným Dell Premium Active Pen, ktoré je určený na skice, robiť si poznámky, alebo písať bezproblémovo a pohodlne 

  ExpressCharge TM - Nabijete batériu z 0% na 80% za hodinu * tak, že nie ste viazaní na zásuvky, kým ste vonku.

  Flexicilné režimy Inspironu 7586


  Viac ako pekné rozhranie

  Voliteľná diskrétna grafická karta NVIDIA® GeForce® MX150: Výkon prostredníctvom úprav fotografií alebo videa a vychutnajte si rýchlejšie a plynulejšie hranie bez spomalenia. 

  Viac pamäte: Až 16 GB pamäte DDR4 znamená väčšiu šírku pásma a rýchlejšie načítanie. Okrem toho je prepínanie medzi aplikáciami hračkou, aj keď je súčasne spustených viacero programov. 

  Výkon procesora: S procesormi Intel® Quad Core  8. generácie máte dostatok energie pre všetky vaše zábavy, projekty a ďalšie. Jednotka SSD ( 

  Solid-State Drive): Vyberte si polovodičovú jednotku PCIe NVMe (SSD) pre omnoho rýchlejší čas odozvy, tichší výkon a lepšiu odolnosť voči nárazom v porovnaní s bežnými pevnými diskami a je dokonca rýchlejší ako bežné SSA disky SATA. 

  Možnosť dvojitého disku:Získajte to najlepšie zo všetkých svetov s možnosťou dvojitého pohonu pre rýchle rýchlosti a masívne ukladanie dát. 

  Voliteľná pamäť Intel® Optane ™: S bleskom s voliteľnou pamäťou Intel® Optane ™ sa dostanete k najpoužívanejším súborom a aplikáciám. Citlivejší systém znamená, že všetko, čo robíte, je rýchlejšie a plynulejšie. Každodenné úlohy sú až dvakrát schopné reagovať s pamäťou Intel® Optane ™ s kapacitou 16 GB. *


  Pohodlný Inspiron 7586Zachyťte všetko

  Štvorprvkový objektív: Nová miniatúrna webová kamera má 4-elementový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako typické webové kamery na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach záberu. Viac informácií 

  Aktívne zarovnanie:
   Objektív je zostavený s veľmi presným strojom, aby sa zaistilo, že všetky body obrazu budú zaostrené. 

  Časová redukcia šumu: Použitím pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, najmä pri slabom osvetlení. 

  Miniaturizácia: Webová kamera kombinuje to najlepšie z oboch svetov s fotoaparátom, ktorý zostane v hornej časti displeja s úzkym okrajom a zároveň zlepšuje celkovú kvalitu obrazu.


  Spojte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenia limitu: S aplikáciou Dell Mobile Connect získate možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo na váš notebook. Udržujte svoje zameranie na jednej obrazovke a reagujte len vtedy, keď je to pre vás vhodné. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení. 

  * Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.


  Porty a sloty na Inspirone 7586

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 3.1 Gen 1 | 3. USB 3.1 Gen 1 | 4. Výkon | 5. HDMI 2.0 | 6. USB 3.1 Gen 1 Type-C ™ (DP / napájanie) | 7. Univerzálny audio konektor


  Rozmery a hmotnosť Inspironu 7586

  Rozmery a hmotnosť

  1.Výška: 15,76 mm (0,62 ") - 18,85 mm (0,74") | 2. Šírka: 359,8 mm (14,17 ") | 3. Hĺbka: 242,22 mm (9,54") | Štartová hmotnosť: 1.97kg (4.34lbs.) FHD *


  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.


  Teplo a chlad

  Aj po vystavení teplotám od -40 ° C / ° F do 65 ° C / 149 ° F, Inspiron udržuje výkon.

  Kľúče a pánty

  Naše tlačidlá napájania sú testované na 40 000 lisov a klávesy na klávesnici pre 5 miliónov kliknutí bez zlyhania. Otvorené, zatvorené alebo skrútené - základňa a veko Inspironu boli testované desiatky tisíckrát.

  Konektory

  Testujeme interné konektory na komponentoch od USB k AC až po batérie niekoľkokrát, aby sme zaistili trvalý výkon a jednoduchú výmenu.


  Amazon Alexa je zabudovaná v Inspirone 7586Amazon Alexa zabudované

  Doma alebo na cestách kontrolujte svoj deň svojím hlasom. Hovoriť s Alexou na vašom PC je rovnako jednoduché ako klásť otázku. Stačí sa opýtať a Alexa môže skontrolovať váš kalendár, vytvárať zoznamy, prehrávať hudbu, čítať správy, ovládať váš inteligentný dom a ďalšie, hands free.

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.