Inspiron 16 5620

Dell Inspiron 5620

Užívajte si prácu s univerzálnym notebookom Dell Inspiron 5620. Elegantné telo, výkonný hardvér a priaznivá cena!

Výkon: Najnovšie procesory Intel ® Core ™ 12. generácie zaisťujú fantastickú odozvu a plynulý, bezproblémový multitasking. Jednoduché prepínanie spustenými aplikáciami vďaka až 32 GB pamäte typu DDR4 SDRAM.

Kapacita: Užite si až 1TB SSD PCIe disky, ktoré prinášajú rýchlu odozvu a stabilný výkon aj na cestách. Navyše je možné rozšíriť kapacitu a pripojiť dva SSD NVMe disky (M.2). Pokročilý používateľ ich môže v systéme BIOS nakonfigurovať do poľa RAID 0 alebo RAID 1. 

Pripojiteľný: Viacúčelový USB-C port poskytuje rozšírenú kompatibilitu s perifériami a podporuje aj rozhranie DisplayPort a napájania, čo prináša možnosť rozšíriť si zobrazovacie priestor.

Vychutnajte si obraz: Odvážte sa s veľkou obrazovkou 16 "notebooku, na ktorej vďaka displeju s rozlíšením Full HD a širokými pozorovacími uhlami uvidíte každú scénu vo veľkom štýle. Elegantný úzky rámik a pôsobivý pomer zobrazovacie plochy voči telu pritiahne vašu pozornosť správnym smerom - na obrazovku

Konektivita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Vďaka novému bezdrôtovému protokolu 802.11 AX označovanému aj ako Wi-Fi 6 je rýchlosť, dosah a spoľahlivosť prenosu dát notebooku Inspiron 5000 v sieti Wi-Fi lepší ako kedykoľvek predtým, a to aj v kaviarňach a na ďalších rušných miestach. Tešiť sa môžete aj z väčšieho dosahu hotspotov.

Vypínač a čítačka odtlačkov prstov: Novo navrhnutý vypínač tvorí elegantný súčasť klávesnice a dodáva jej štýlový a uhladenejší vzhľad. Do vypínača je úplne integrovaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá umožňuje prihlasovanie jednoduchým dotykom.

Rýchle reakcie sú samozrejmosťou: Užite si každý deň mimoriadny optimalizvaný výkon vďaka voliteľnej samostatnej grafickej karte NVIDIA ® GeForce ® MX570 s 2 GB grafickej pamäte GDDR6.


Posvieťte si na to: Či už ste večer v posteli a sledujete obľúbené streamované video, alebo cestujete v temnej kabíne lietadla, vďaka podsvietenej klávesnici môžete ľahko písať aj za zlého osvetlenia.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania