Inspiron 16 5620

Dell Inspiron 5620

Užívajte si prácu s univerzálnym notebookom Dell Inspiron 5620. Elegantné telo, výkonný hardvér a priaznivá cena!

Výkon: Najnovšie procesory Intel ® Core ™ 12. generácie zaisťujú fantastickú odozvu a plynulý, bezproblémový multitasking. Jednoduché prepínanie spustenými aplikáciami vďaka až 32 GB pamäte typu DDR4 SDRAM.

Kapacita: Užite si až 1TB SSD PCIe disky, ktoré prinášajú rýchlu odozvu a stabilný výkon aj na cestách. Navyše je možné rozšíriť kapacitu a pripojiť dva SSD NVMe disky (M.2). Pokročilý používateľ ich môže v systéme BIOS nakonfigurovať do poľa RAID 0 alebo RAID 1. 

Pripojiteľný: Viacúčelový USB-C port poskytuje rozšírenú kompatibilitu s perifériami a podporuje aj rozhranie DisplayPort a napájania, čo prináša možnosť rozšíriť si zobrazovacie priestor.

Vychutnajte si obraz: Odvážte sa s veľkou obrazovkou 16 "notebooku, na ktorej vďaka displeju s rozlíšením Full HD a širokými pozorovacími uhlami uvidíte každú scénu vo veľkom štýle. Elegantný úzky rámik a pôsobivý pomer zobrazovacie plochy voči telu pritiahne vašu pozornosť správnym smerom - na obrazovku

Konektivita, na ktorú sa môžete spoľahnúť: Vďaka novému bezdrôtovému protokolu 802.11 AX označovanému aj ako Wi-Fi 6 je rýchlosť, dosah a spoľahlivosť prenosu dát notebooku Inspiron 5000 v sieti Wi-Fi lepší ako kedykoľvek predtým, a to aj v kaviarňach a na ďalších rušných miestach. Tešiť sa môžete aj z väčšieho dosahu hotspotov.

Vypínač a čítačka odtlačkov prstov: Novo navrhnutý vypínač tvorí elegantný súčasť klávesnice a dodáva jej štýlový a uhladenejší vzhľad. Do vypínača je úplne integrovaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá umožňuje prihlasovanie jednoduchým dotykom.

Rýchle reakcie sú samozrejmosťou: Užite si každý deň mimoriadny optimalizvaný výkon vďaka voliteľnej samostatnej grafickej karte NVIDIA ® GeForce ® MX570 s 2 GB grafickej pamäte GDDR6.


Posvieťte si na to: Či už ste večer v posteli a sledujete obľúbené streamované video, alebo cestujete v temnej kabíne lietadla, vďaka podsvietenej klávesnici môžete ľahko písať aj za zlého osvetlenia.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.