Inspiron 16 5625

Inspiron 5505

Špičkové funkcie

Vychutnajte si výkon: Mobilné procesory AMD® Ryzen™ 5000 s grafikou Radeon™ Graphics poskytujú neuveriteľnú odozvu a plynulé a plynulé multitasking. Ľahko prepínajte medzi otvorenými aplikáciami s pamäťou DDR4 až 32 GB.
 
Dokonalý výkon: Vychutnajte si až 1 TB SSI SSI pre pohotový a stabilný výkon na cestách.
Nastavenie podľa vašich predstáv: Pomocou multifunkčného portu USB Type-C™ s podporou rozhrania DisplayPort a funkcie PowerDelivery získate väčšiu kompatibilitu periférnych zariadení a viac priestoru na obrazovke, keď to budete potrebovať.
Úchvatné zobrazenie: Nechajte sa strhnúť úžasne priestrannou obrazovkou tohto 16-palcového notebooku s rozlíšením FDH a širokým pozorovacím uhlom, ktorá dodá štýl každému obrazu. Vďaka pôsobivému pomeru obrazovky k telu notebooku a elegantnému úzkemu rámu už od nej nebudete môcť odtrhnúť oči. 
Produktivita

Produktivita za každých okolností

Okamžité spustenie: Vďaka integrovanému senzoru krytu stačí notebook iba otvoriť a hneď sa spustí bez ohľadu na to, v akom stave napájania sa nachádza.
Rýchlejšie nabíjanie batérie: Už sa toľko nemusíte spoliehať na elektrickú zásuvku. Vďaka funkcii ExpressCharge™ sa totiž batéria nabíja oveľa rýchlejšie (až 80 % za hodinu3).
Numerická klávesnica: S numerickou klávesnicou je zadávanie čísel oveľa jednoduchšie.
Nové detaily

Nové intuitívne detaily notebooku

Výnimočné prevedenie: Dokonalé elegantné prvky, ako sú lesklé okraje okolo touchpadu či povrch a opierka dlaní z hliníka, dodávajú notebooku luxus. Touchpad, ktorý je teraz o 10% väčší ako pri predchádzajúcich generáciách, ponúka oveľa viac priestoru na navigáciu.
Pohodlie na prvom mieste: Zdvíhací pánt je zárukou pohodlného uhla pri písaní na klávesnici a lepšieho prúdenia vzduchu pod zariadením. Komfort a bezstarostnosť pri prenášaní notebooku zaručí aj gumený kryt pántu.
Farebné prevedenia

Viaceré možnosti prispôsobenia

Ukážte svoje skutočné farby: Vyberte si z množstva farebných možností a rozšírte svoj osobný štýl do svojho notebooku. Pre klasickú, ale súčasnú farbu vyberte Platinum Silver. Inšpirovaná krásou nachádzajúcou sa v prírode, vyberte si z Eden alebo River Rock.

Spoľahlivé možnosti pripojenia:
 Vďaka novému bezdrôtovému protokolu 802.11 AX, známemu aj ako WI-FI 6, budú prenosové rýchlosti, rozsah a spoľahlivosť pripojenia Wi-Fi vášho notebooku Inspiron oveľa lepšie, a to aj v rušných kaviarňach a na iných preplnených miestach. K dispozícii budete mať tiež väčší rozsah prístupových bodov.
Tlačidlo napájania a čítačka odtlačkov prstov: Vynovené tlačidlo napájania je elegantne zakomponované do klávesnice a dodáva jej tak úhľadný a moderný vzhľad. Vychutnajte si komplexnú integráciu. V tlačidle napájania je totiž zabudovaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá zaručí bezpečné prihlásenie jedným dotykom. 
Možnosť podsvietenia: Klávesnica s podsvietením vám umožní bez problémov písať aj pri tlmenom svetle, či už večer ležíte v posteli a sledujete obľúbené streamovacie video, alebo cestujete v tmavej kabíne lietadla.
Porty a sloty

Porty a sloty

1. Čítačka kariet microSD | 2. Port USB 3.2 1. generácie | 3. Kombinovaný konektor na slúchadlá a mikrofón | 4. Konektor napájania | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Port USB 3.2 1. generácie | 7. Port USB 3.2 Type-C™ 1. generácie (DP/PowerDelivery)
Rozmery a hmotnosť Inspiron 5505

Rozmery a hmotnosť

1. Výška: 13,67 mm – 17,9 mm (0,54" – 0,70") | 2. Šírka: 356,1 mm (14,02") | 3. Hĺbka: 234,5 mm (9,23") | Počiatočná hmotnosť: 1,714 kg (3,78 lb)
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania