Inspiron 16 5630

Užívajte si prácu s univerzálnym notebookom Dell Inspiron 5630. Elegantné telo, výkonný hardvér a priaznivá cena! Dokonalé elegantné prvky, ako sú lesklé okraje okolo touchpadu či povrch a opierka dlaní z hliníka, dodávajú tomuto notebooku luxus. Touchpad je teraz o 10% väčší ako pri predchádzajúcich generáciách, ponúka oveľa viac priestoru na navigáciu. Zdvíhací pánt je zárukou pohodlného uhla pri písaní na klávesnici a lepšieho prúdenia vzduchu pod zariadením. Komfort a bezstarostnosť pri prenášaní notebooku zaručí aj gumený kryt pántu. 

Dell inspiron 5630

Najnovšie procesory Intel® Core 13. generácie, ktoré tiež poskytujú neuveriteľne efektívny multitasking. Zlepšite výkon s pamäťou LPDDR5, ktorá prepína medzi aplikáciami rýchlo a efektívne a zároveň predlžuje výdrž batérie.

Odviažte sa s veľkou 16" obrazovkou, na ktorej vďaka displeju s rozlíšením Full HD, svietivosťou 300nitov a širokými pozorovacími uhlami uvidíte každú scénu vo veľkom štýle. Elegantný úzky rámik a pôsobivý pomer zobrazovacie plochy voči telu pritiahne vašu pozornosť správnym smerom - na obrazovku

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania