Inspiron 16 5635

Dell Inspiron 5635 je elegantný notebook so širokouhlým 16" displejom a AMD technológiou.

Špičkové funkcie

Mobilné procesory AMD® Ryzen™ 5000 s grafikou Radeon™ Graphics poskytujú neuveriteľnú odozvu a plynulé a plynulé multitasking. Ľahko prepínajte medzi otvorenými aplikáciami s pamäťou DDR4 až 32 GB.  Vychutnajte si až 1 TB SSD pre pohotový a stabilný výkon na cestách. Pomocou multifunkčného portu USB Type-C™ s podporou rozhrania DisplayPort a funkcie PowerDelivery získate väčšiu kompatibilitu periférnych zariadení a viac priestoru na obrazovke, keď to budete potrebovať.

Úchvatné zobrazenie a pohodlie

Nechajte sa strhnúť úžasne priestrannou obrazovkou tohto 16-palcového notebooku s rozlíšením FDH a širokým pozorovacím uhlom, ktorá dodá štýl každému obrazu. Vďaka pôsobivému pomeru obrazovky k telu notebooku a elegantnému úzkemu rámu už od nej nebudete môcť odtrhnúť oči.

Dokonalé elegantné prvky, ako sú lesklé okraje okolo touchpadu či povrch a opierka dlaní z hliníka, dodávajú notebooku luxus. Touchpad, ktorý je teraz o 10% väčší ako pri predchádzajúcich generáciách, ponúka oveľa viac priestoru na navigáciu. Zdvíhací pánt je zárukou pohodlného uhla pri písaní na klávesnici a lepšieho prúdenia vzduchu pod zariadením. Komfort a bezstarostnosť pri prenášaní notebooku zaručí aj gumený kryt pántu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania