Inspiron 16 7620 2v1

Dell Inspiron 16 7620 2 v 1

Užívajte si tenké zariadenie 2 v 1 so 16 palcovým prémiovým 4K displejom OLED a procesromi Intel Core 12. generácie.

Počúvajte krištáľovo čistý zvuk bez ohľadu na režim práce, vďaka aplikácii Waves MaxxAudio Pro a štyrom reproduktorom vyžarujúcim hore i dole.

V konfiguráciách s infračervenou kamerou zariadenie 2 v 1 nielenže rozpozná vašu tvár a odomkne zariadenie, ale aj v režime clamshell využíva technológiu sledovania hlavy Waves Nx ® a dodáva priestorový zvuk 3D.

Perfektný obraz

Vychutnajte si bohaté detaily z každého pixelu s rozlíšením 4K Ultra HD+ (3 840 x 2 400).

Zažite sýte farby s kontrastným pomerom 1 000 000:1, zatiaľ čo 100% pokrytie farebnej škály DCI-P3 prináša realistický obraz.

DisplayHDR™ 500 True Black s certifikáciou VESA odhalíte nové detaily vo filmoch a iných vizuáloch s úžasne hlbokou čiernou a mimoriadnym rozsahom odtieňov.

Optimalizujte pohodlie pre oči s pomocou jednosmerného útlmu, ktorý znižuje blikanie, a prostredníctvom technológie ComfortView Plus, ktorá obmedzuje škodlivé vyžarovanie modrého svetla bez zníženia kvality farieb.

Moderné funkcie pre väčšie pohodlie

Okamžite začnite pracovať vďaka senzoru otvorenia veka, ktorý notebook spustí jednoduchým otvorením, aj keď je úplne vypnutý alebo v režime hibernácie.

Čítačka odtlačkov prstov rýchlo overí identitu na prihlásenie pomocou funkcie Windows Hello.  Voliteľné aktívne pero vám ponúka prirodzené a presné písanie bez nutnosti párovania.  So zariadením sa dodáva elegantný 65W napájací adaptér typu C.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania