Inspiron 16 Plus 7620

Inspiron 16 Plus posykytuje veľký výkon pre veľké nápady

Vyberte si notebook Dell Inspiron 16 Plus s GeForce RTX 3060 pre dokonalý tvorivý zážitok.

Notebook Inspiron 7620 bol dôkladne testovaný spoločnosťami Dell a NVIDIA na najnáročnejšie kreatívne využitie, tak aby ste sa mohli pustiť do svojich najambicióznejších projektov.

Rozšírte svoje pracovné postupy v oblasti 3D, videa alebo grafického dizajnu pomocou špecializovaných výhod hardvérovej akcelerácie vrátane RAY TRACING, kódovania a dekódovania videa a funkcií AI.

Exkluzívne nástroje

Využite aj sadu exkluzívnych nástrojov NVIDIA Studio vrátane NVIDIA Omniverse pre pokročilé 3D úpravy a spoluprácu, Broadcast pre živé vysielanie a Canvas pre maľovanie pomocou AI.

Procesory 12. generácie Intel® Core ™ triedy H sú až o 38 % energeticky efektívnejšie, čo vám umožní dlhšiu prácu na batériu a menšiu produkciu tepla. 

Displej v novom formáte s 3K rozlíšením

Inspiron 16 Plus má 16-palcový displej  pričom jeho vonkajšie rozmery sú podobné 15 palcovému notebooku čo znamená o 11 % viac obrazu aj vďaka priestrannému pomeru strán 16:10.

Vychutnajte si zobrazenie s rozlíšením 3K pre detailný obraz pri práci a hraní. So 100% farebným gamutom sRGB si užijete bohaté farby.

Vďaka webovej kamere s rozlíšením FHD s hardvérom na dočasné zníženie šumu a softvérom so širokým dynamickým rozsahom vás vaši priatelia a rodina vždy uvidia vo vysokom rozlíšení.

Zachyťte svoj hlas v ostrých detailoch pomocou dvoch mikrofónov s redukciou šumu na báze AI, ktorá minimalizuje zvuky na pozadí a potlačenie ozveny, takže nebudete musieť počuť spätnú väzbu mikrofónu.

Po odpojení môžete využiť mechanickú krytku kamery pre viac súkromia.

1. Audio konektor
2. USB 3.2 Gen 1 Type-A
3. Čítačka kariet SD
4. Vetracie otvory
5. Napájací konektor
6. Vetracie otvory
7. HDMI 2.0
8. USB 3.2 Gen 1 Type-A
9. Thunderbolt™ 4 (USB Type-C™) s napájaním a DisplayPort

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania