Inspiron 17 3780

  Inspiron 17 3780

  Inspiron 17 3780

  6 produktov

  Inspiron 3780 je 17 "notebook vyrobený pre celú rodinu. Obsahuje procesory Intel® a množstvo portov.

  Váš nový domáci počítač

  Veľká obrazovka je skvelá pre rodinný filmový čas, zatiaľ čo numerická klávesnica robí z rozpočtu hračku. Premiestniť z konferenčného stolíka na jedálenský stôl na stôl na vaše pohodlie.


  Praktický Inspiron 3780

  Využitie každý deň

  Spracovateľné procesory: Procesory Intel® poskytujú neuveriteľnú citlivosť a hladké, bezproblémové multitasking. 

  Pamäť a ukladanie pamäte: Ľahko prepínať medzi otvorenými aplikáciami až do 16 GB pamäte. Ukladajte filmy, fotografie a hudbu s až 2 TB HDD alebo až 256 GB SSD úložného priestoru. Vychutnajte si to najlepšie z oboch svetov pomocou dvojitého disku. 

  Ohromujúci displej: HD +, antireflexný displej poskytuje jasný a jasný obraz, ktorý je ľahko na očiach. Rozhodnite sa pre Full HD panel s technológiou IPS pre obrázky na obrazovke, ktoré sú ostré z takmer akéhokoľvek uhla. Vyberte dotykovú obrazovku pre zvýšenie interaktivity. 

  Dramatická grafika: Vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon až 4 GB voliteľnej diskrétnej grafiky GDDR5. 

  Pamäť Intel® Optane ™:S voliteľnou pamäťou Intel® Optane ™ sa dostanete do svojich najpoužívanejších súborov a aplikácií. Citlivejší systém znamená, že všetko, čo robíte, je rýchlejšie a plynulejšie. Každodenné úlohy sú až dvakrát schopné reagovať s pamäťou Intel® Optane ™ s kapacitou 16 GB *.


  Klávesnica na DELL inspirone 3780Flexibilný, aby vyhovoval vašim potrebám

  Štandardná optická jednotka : Jednotka optického disku umožňuje jednoduché prehrávanie diskov DVD alebo archiváciu veľkých súborov. 

  Rad portov: Pripojte sa k televízoru alebo monitoru pomocou portu HDMI, preberajte fotografie prostredníctvom slotu pre karty SD, vychutnávajte si rýchle prenosové rýchlosti zo všetkých doplnkov pomocou dvoch portov USB 3.1 Gen 1. 

  Podsvietená klávesnica: S voliteľnou podsvietenou klávesnicou môžete ľahko zadávať za slabého osvetlenia, napríklad keď ste na večernom lete alebo potrebujete pristupovať k zariadeniu v posteli.


  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenia limitu: S aplikáciou Dell Mobile Connect získate možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo na váš notebook. Udržujte svoje zameranie na jednej obrazovke a reagujte len vtedy, keď je to pre vás vhodné. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, a to tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených internetových pripojení.


  Konektory na Inspiron 3780

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 2.0 | 3. Optická disková jednotka 4. Zámkový otvor v tvare klinu 5. Výkon | 6. HDMI 1.4b | 7. RJ45 8. USB 3.1 Gen 1 | 9. USB 3.1 Gen 1 | 10. Audio slúchadlá a mikrofón


  Rozmery a hmotnosť Inspiron 3780

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 0,98 "(25,0 mm) | 2. Šírka: 16,35" (415,4 mm) 3. Hĺbka: 10,99 "(279,2 mm) 

  Hmotnosť: 2,76 kg (2,61 kg) *

  Zobrazuje sa 1 - 6 z 6 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.