Inspiron 17 5000

  Inspiron 17 5000

  Inspiron 17 5000

  5 produktov

  Inspiron 17 série 5000 je štýlový notebook značky Dell, ktorý je vhodný nielen ako multimediálny notebook do domácnosti, ale aj ako pracovný nástroj, na ktorý sa užívateľ môže spoľahnúť. Samozrejmosťou je aj vysoký výkon pre nikdy nekončiacu zábavu. Zmena je tak jednoduchá a v prípade notebookov Dell Inspiron aj štýlová.

  VYSOKÝ VÝKON

  Editácia fotografií alebo videa, hranie hier a byť vždy pripojený nerobí Inspironu 17 žiadny problém. Za pomoci procesorov Intel Core s technológiami ako Inter Turbo Boost alebo Hyper-Threading je notebook pripravený splniť každodenné očakávania užívateľa. Zabudované technológie poskytujú vysoký výkon v kombinácii s úspornosťou. V kombinácii s veľkokapacitnými pevnými diskami ďalej nebude najmenší problém uložiť neuveriteľné množstvo hudby, videosúborov alebo fotografií.

  DELL Inspiron 17 série 5000

  DLHÁ VÝDRŽ NA BATÉRIU

  Pracujte aj na cestách. S výdržou batérie až 6 hodín toho zvládnete viac, než doteraz. Idete na ďalšiu pracovnú schôdzku a čaká Vás prezentácia produktu? S dlhšou výdržou si nebudete musieť pýtať prístup k zásuvke a môžete sa naplno venovať svojej práci.

  SKVELÉ PODANIE FARIEB

  Upravte si nastavenia displeja. Jasné a sýte farby pre prácu s fotografiami. Nízky kontrast pre prácu s textom.

  Elegantný dizajn

  ŠTÚDIOVÁ KVALITA ZVUKU

  Či už hudbu mixujete, streamujete alebo len počúvate, máte tú česť s vysokou kvalitou a realistickým prednesom. Hlboké basy a krištáľovo čisté výšky zaisťuje technológia Waves MaxxAudio®.

  INTEGROVANÁ DVD MECHANIKA

  V notebooku nechýba ani DVD mechanika, takže sledovanie filmov alebo napaľovanie CD je jednoduché a neprekáža externá mechanika.

  NUMERICKÁ KLÁVESNICA

  Zadávanie číselných hodnôt je pre väčšinu užívateľov bez použitia numerickej klávesnice nočnou morou. S notebookom DELL Inspiron 17 5758 touto nočnou morou trpieť nebudete.

  Príslušenstvo k Inspironu 17 série 5000

  Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 položiek

  Filtrovať podľa

  Operačný systém:
  Grafická karta:
  Operačná pamäť RAM:
  Disk - úložisko:
  Veľkosť displeja:
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.