Inspiron 17 7786 2v1

  Inspiron 17 7786 2v1

  Inspiron 17 7786 2v1

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Inspiron 7786 je 17,3-palcový 2-v-1 elegantne navrhnutý notebook s Dell Cinema a nekonečnými funkciami, takže ste pripravení na čokoľvek.

  Dizajn, ktorý si prajete

  17,3 "FHD IPS dotykový displej: Rozsiahly displej vám dáva veľa priestoru rozložiť prácu či zdieľanie a umožňuje zobraziť zobraziť vašu obrazovku zo širokého rozsahu uhlov bez zafarbenia alebo umyť-out. 

  Inteligentné termiku: Termálne sloty sú presne Integrované do závesov, aby sa využil voľný priestor pre prúdenie vzduchu, gumové nožičky sú tiež zámerne umiestnené tak, aby sa zabránilo spätnému obehu v systéme, zlepšili sa výkony 

  Zdokonalenie kovov: Tesne vyrazené hrany na kryte a opierke dlaní sú ostré, ale jemné na rukách, Kontrastné povrchové úpravy eloxovaných, vlasových a diamantových rezov harmonizujú v interiéri aj exteriéri.

  Úžasný dizajn Inspironu 7786


  Čo desktop?

  Štyri režimy: Inovatívny dizajn, univerzálny a ľahký Nový Inspiron 17 7786 2-in-1 umožňuje prepínať medzi štyrmi rôznymi režimami. Režim stanu je ideálny pre použitie receptov v reálnom čase, režim stojanov pre filmy v lietadle, režim pre prenosný počítač pre písanie vašich románov alebo prácu s e-mailom a režim tabletu umožňuje čítanie, keď ste ľahší ako kedykoľvek predtým. 

  Jednoduché pripojenie: Multifunkčný port USB Type-C TM umožňuje pripojenie do rôznych konfigurácií pomocou jedného jednoduchého pripojenia. Zapojte viac monitorov, klávesníc, tlačiarní a myší do kompatibilného doku pre jednoduché nastavenie domácej kancelárie, alebo odpojte v tepu, aby ste si 2-in-1 na cestách vybrali. Viac informácií 

  Všetky malé doplnky:Využite výhody Cortany pre každodenné príkazy hands-free a Windows Hello s prihlasovaním odtlačkov prstov. 

  Numerická klávesnica: S 10-klávesovou numerickou klávesnicou môžete ľahko pracovať ďalej. 

  Všetko sa pridáva: Kombinujte rozsiahly displej s flexibilnými režimami a jednoduchým pripojením k monitorom, a teraz môže váš desktop vziať dovolenku. 

  ExpressCharge TM - Získajte vašu batériu od 0% až do 80% tak rýchlo, ako hodinu *, takže nie ste viazaní do zásuvky, kým ste mimo.


  Kamera na Inspirone 7786Zachyťte všetko

  Štvorprvkový objektív: Nová miniatúrna webová kamera má 4-elementový objektív, ktorý využíva viac prvkov ako typické webové kamery na poskytovanie ostrého videa vo všetkých oblastiach záberu. Viac informácií 

  Aktívne zarovnanie: Objektív je zostavený s veľmi presným strojom, aby sa zaistilo, že všetky body obrazu budú zaostrené. 

  Časová redukcia šumu: Použitím pokročilej redukcie šumu sa výrazne zlepšuje kvalita videa, najmä pri slabom osvetlení.


  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali 
  svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón 
  s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenia limitu: S aplikáciou Dell Mobile Connect získate možnosť odosielať 
  upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo na váš notebook. Udržujte 
  svoje zameranie na jednej obrazovke a reagujte len vtedy, keď je to pre vás vhodné. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom 
  zabezpečeného pripojenia Dell Mobile Connect, ktoré je zabezpečené tak, aby vaše údaje neboli nikdy vystavené prostredníctvom nezabezpečených 
  internetových pripojení. 

  * Aplikácia Dell Mobile Connect nie je dostupná v systéme Windows 10 v režime S.


  Dizajn inšpirovaný vami

  Každý Inspiron je starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil spoľahlivý výkon počas rokov pravidelného používania. Naše systémy sme dôsledne testovali, aby sme zlepšili vaše skúsenosti.


  Teplo a chlad

  Aj po vystavení teplotám od -40 ° C / ° F do 65 ° C / 149 ° F, 
  Inspiron udržuje výkon.

  Kľúče a pánty

  Naše tlačidlá napájania sú testované na 40 000 lisov a klávesy na klávesnici pre 5 miliónov kliknutí bez zlyhania. Otvorené, zatvorené alebo skrútené - základňa a veko Inspironu boli testované desiatky tisíckrát.

  internals

  Testujeme interné konektory na komponentoch od USB k AC až po batérie niekoľkokrát, aby sme zaistili trvalý výkon a jednoduchú výmenu.


  Viac ako pekné rozhranie

  Diskrétna grafická karta NVIDIA® GeForce® MX150: Výkon prostredníctvom úprav fotografií alebo videa a vychutnávajte si rýchlejšie a plynulejšie hranie bez spomalenia. 

  Viac pamäte: Až 16 GB pamäte DDR4 znamená väčšiu šírku pásma a rýchlejšie načítanie. Okrem toho je prepínanie medzi aplikáciami hračkou, aj keď je súčasne spustených viacero programov. 

  Výkon procesora: S procesormi Intel® Quad Core 8. generácie máte dostatok zábavy a projektov. Jednotka SSD ( 

  Solid-State Drive): Vyberte si SSD jednotku PCIe NVMe (SSD) pre omnoho rýchlejší čas odozvy, tichší výkon a lepšiu odolnosť proti nárazom v porovnaní s konvenčnými pevnými diskami a vyššiu rýchlosť než bežné SSA disky SATA. 

  Možnosť dvojitého disku: Získajte to najlepšie zo všetkých svetov s možnosťou dvojitého pohonu pre rýchle rýchlosti a masívne ukladanie dát.


  Konektory na Inspirone 7786

  Porty a sloty

  1. Čítačka kariet SD 2. USB 3.1 Gen 1 | 3. USB 3.1 Gen 1 | 4. Výkon | 5. HDMI 2.0 | 6. USB 3.1 Gen 1 Type-C  (DP / napájanie) | 7. Univerzálny audio konektor


  Rozmery a hmotnosť Inspironu 7786

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 16,09 mm (0,63 ") - 21,5 mm (0,85") 2. Šírka: 412,5 mm (16,24 ") | 3. Hĺbka: 273,95 mm (10,79") | Hmotnosť: 2,76 kg (6,08 libier * )

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.