Inspiron 23 7000

  Inspiron 23 7000

  Inspiron 23 7000

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Sprehľadnite svoj priestor vďaka neuveriteľne tenkému stolovému All-In-One počítaču DELL Inspiron 23 série 7000. S hrúbkou menej ako pol palca je až neuveriteľne tenký. Vďaka 23-palcovej obrazovke predstavuje elegantné riešenie do každej miestnosti v dome. Pohodlné zapojenie jediným káblom eliminuje otravné káble, takže si môžete vychutnávať väčšiu voľnosť pohybu. Dokonca aj porty sú vstavané v základni, takže vás viac nebudú otravovať káble visiace z monitora. Premyslený dizajn Výrazne iný nový dizajn s prvkami z hliníka a ocele dodáva stolovému počítaču Inspiron 23 punc vysokokvalitnej úpravy. 

  Reprezentatívny dizajn

  Exkluzívny počítač Inspiron 230 série 7000S počítačom Dell Inspiron One 2350 získate štýlovú a výkonnú pracovnú silu, ktorá splní vaše potreby. Vďaka vhodne umiestneným portom a konektorom je skvelou voľbou pre priestory určené zákazníkom. Jeho profesionálny dizajn vynikne, bez toho, aby zaberal miesto. Vďaka dizajnu všetko v jednom sú porty a konektory vrátane USB, zvukového výstupu, mikrofónu a slúchadiel v dosahu.

  Veľmi kvalitný displej

  Výkonný hardware potrebuje aj kvalitné zobrazenie a toho sa Vám u tohto počítača zaiste dostane. Na dotykovom displeji prístroja je možné zobraziť až FullHD rozlíšenie 1920 x 1080 bodov a vďaka antireflexnému prevedení nebudete zbytočne obťažovaní nežiaducimi odleskami svetla. Flexibilné rameno počítača Inspiron 23 možno nastaviť v uhle 90 až 180 stupňov, čo umožňuje vertikálne aj horizontálne sledovanie obrazovky. Pri analyzovaní hárkov nakloňte obrazovku dopredu, pri sledovaní videa ju nakloňte dozadu alebo ju úplne sklopte a prezerajte si prezentácie fotografií s viacerými osobami. Web prehľadávajte na dobre reagujúcej viacdotykovej obrazovke optimalizovanej pre systém Windows 8, na ktorej môžete využívať rôzne gestá – ťuknutie, posúvanie, poťahovanie prstom, otáčanie, približovanie a odďaľovanie. 

  Skvelý servis značky DELL

  Výrobca pre tento model zaisťuje dvojročný On-site servis priamo u zákazníka. Ak budete mať napríklad poruchu a nezaobídete sa bez svojho pracovného stroja, je táto záruka určená priamo pre Vás. Oprava v rámci tohto záručného servisu prebieha kdekoľvek po celej SR nasledujúci pracovný deň.

  Mimoriadne prispôsobiteľný

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.