Inspiron 23 7000


Sprehľadnite svoj priestor vďaka neuveriteľne tenkému stolovému All-In-One počítaču DELL Inspiron 23 série 7000. S hrúbkou menej ako pol palca je až neuveriteľne tenký. Vďaka 23-palcovej obrazovke predstavuje elegantné riešenie do každej miestnosti v dome. Pohodlné zapojenie jediným káblom eliminuje otravné káble, takže si môžete vychutnávať väčšiu voľnosť pohybu. Dokonca aj porty sú vstavané v základni, takže vás viac nebudú otravovať káble visiace z monitora. Premyslený dizajn Výrazne iný nový dizajn s prvkami z hliníka a ocele dodáva stolovému počítaču Inspiron 23 punc vysokokvalitnej úpravy. 

Reprezentatívny dizajn

Exkluzívny počítač Inspiron 230 série 7000S počítačom Dell Inspiron One 2350 získate štýlovú a výkonnú pracovnú silu, ktorá splní vaše potreby. Vďaka vhodne umiestneným portom a konektorom je skvelou voľbou pre priestory určené zákazníkom. Jeho profesionálny dizajn vynikne, bez toho, aby zaberal miesto. Vďaka dizajnu všetko v jednom sú porty a konektory vrátane USB, zvukového výstupu, mikrofónu a slúchadiel v dosahu.

Veľmi kvalitný displej

Výkonný hardware potrebuje aj kvalitné zobrazenie a toho sa Vám u tohto počítača zaiste dostane. Na dotykovom displeji prístroja je možné zobraziť až FullHD rozlíšenie 1920 x 1080 bodov a vďaka antireflexnému prevedení nebudete zbytočne obťažovaní nežiaducimi odleskami svetla. Flexibilné rameno počítača Inspiron 23 možno nastaviť v uhle 90 až 180 stupňov, čo umožňuje vertikálne aj horizontálne sledovanie obrazovky. Pri analyzovaní hárkov nakloňte obrazovku dopredu, pri sledovaní videa ju nakloňte dozadu alebo ju úplne sklopte a prezerajte si prezentácie fotografií s viacerými osobami. Web prehľadávajte na dobre reagujúcej viacdotykovej obrazovke optimalizovanej pre systém Windows 8, na ktorej môžete využívať rôzne gestá – ťuknutie, posúvanie, poťahovanie prstom, otáčanie, približovanie a odďaľovanie. 

Skvelý servis značky DELL

Výrobca pre tento model zaisťuje dvojročný On-site servis priamo u zákazníka. Ak budete mať napríklad poruchu a nezaobídete sa bez svojho pracovného stroja, je táto záruka určená priamo pre Vás. Oprava v rámci tohto záručného servisu prebieha kdekoľvek po celej SR nasledujúci pracovný deň.

Mimoriadne prispôsobiteľný

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.