Inspiron 24 5000

  Inspiron 24 5000

  Inspiron 24 5000

  1 produkt

  All-In-One počítače DELL Inspiron 24 série 5000 ponúkajú tenký dizajn a možnosť úplného naklonenia. Zvýšte svoju produktivitu a zabávajte sa s týmto stolným počítačom s 24-palcovou obrazovkou s rozlíšením Full HD a voliteľným dotykovým ovládaním.

  Inspiron 24 sa stane štýlovým vizuálnym prvkom v ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti. Inštaluje sa pohodlne pomocou jedného kábla, čím sa eliminuje používanie prepletených káblov. Nemá skrinku, ktorá spôsobuje obavy, že môžete využiť viac miesta na stole na iné veci. Elegantný dizajn s oblými hranami, čierny podstavec a monitor s tenkým profilom vytvárajú počítač, s ktorým sa budete chcieť predviesť. Položte ho na pevný povrch alebo použite voliteľnú konzolu VESA (predáva sa samostatne) na montáž na stenu, čím sa uvoľní miesto na stole a dosiahne skvelý vzhľad. Zvýšte hlasitosť vďaka technológii Waves MaxxAudio®, ktorá získala technickú GRAMMY®.

  All In One počítač DELL Inspiron 23 série 5000Zobrazenie s vysokým rozlíšením

  Táto veľká 24-palcová obrazovka s rozlíšením Full HD (1080p) umožňuje dokonalé sledovanie všetkých obľúbených fotografií a videí.   Úžasné celoplošné dotykové ovládanie: Vďaka možnosti kapacitného dotykového ovládania obrazovky 10 prstami je každé ťuknutie, potiahnutie prstom a posunutie pohotové a presné. Na rozdiel od optického dotykového ovládania, ktoré používajú kamery v oblasti obruby na sledovanie pohybu, kapacitné dotykové ovládanie využíva snímače pod sklom na zaistenie plynulejšieho pohybu. Kapacitné dotykové ovládanie v spojení s elegantnou obrazovkou od okraja po okraj prispieva k ešte úžasnejšiemu používaniu systému Windows 10.

  Zobrazuje sa 1 - 1 z 1 položiek
  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.