Inspiron 13 5370

  Inspiron 13 5370

  Inspiron 13 5370

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Notebooky DELL inspiron 5370

  Plne pohlcujúce, úplne pôsobivé

  Clarity na displeji: Užite si ostrý detail 13 "displejom s rozlíšením Full HD IPS, prináša presné a konzistentné farby aj naprieč širokým pozorovacím uhlom antireflexná úprava umožňuje pohodlné sledovanie na základe jasných svetiel alebo vonku, bez rušivých odrazov .. 

  Operačný systém: Windows 10 Pro 

  Streamujte plynule:
   Technológia SmartByte uprednostňuje streamovanie obsahu v iných aplikáciách, aby ste zabezpečili hladké prehrávanie 

  všetkých
   vašich detailov: Vlny MaxxAudio® Pro napumpuje váš zvuk, takže môžete počuť všetko od koncertov až po filmové výsledky charakter dialógu s bohatými, rezonančné tóny.


  Displej ktorý vás pohltí - Inspiron 5370

  Nový štandard pre štýl

  Ide všade, ide so všetkým: Tenší a ľahší dizajn zlepšuje mobilitu a odolný eloxovaný hliník s koordinačnou opierkou dlaní vyzerá dobre doma aj na cestách. 

  Vaša farba podpisu: Vyberte si medzi dvoma sofistikovanými a leštenými variantmi, klasickým Platinum Silver alebo trendovým ružovým šampanským.


  Citlivý výkon v malom balení

  Výkon: Najnovší procesor Intel® Core ™ i poskytuje dostatok energie v kompaktnom prenosnom počítači. 

  Viac pamäte: So zvýšeným výkonom, zvýšenou šírkou pásma a epickou energetickou účinnosťou až s pamäťou DDR4 s kapacitou až 8 GB budete mať v každom okamihu všetky svoje aplikácie a multitasking ako profesionál. 

  Dramatická grafika: Prehrajte sa hladšie ako kedykoľvek predtým a vychutnajte si extra výkon a optimálny každodenný výkon až 4 GB voliteľnej diskrétnej grafiky GDDR5. 

  Rýchle a citlivé: Až 256 GB SSD znamená rýchlejší štart a menej čakania na načítanie.


  Davy príjemné funkcie


  Zostaňte dlhšie v prevádzke

  Získajte vynikajúcu výdrž batérie s notebookom Inspiron. Životnosť batérie porovnávame s priemyselným štandardom MobileMark 2014. Životnosť batérie závisí od konfigurácie produktu, softvéru, používania a nastavení.


  Zjednotte svoje zariadenia s aplikáciou Dell Mobile Connect.

  Bezproblémová integrácia s počítačom / smartfónom: Prístup k viacerým zariadeniam bez toho, aby ste si rozdeľovali svoju pozornosť - Dell Mobile Connect spáruje váš iOS alebo Android smartfón s vaším prenosným počítačom. 

  Narušenia limitu: S aplikáciou Dell Mobile Connect získate možnosť odosielať upozornenia z telefónnych hovorov, SMS, IM a iných aplikácií priamo na váš notebook. Udržujte svoje zameranie na jednej obrazovke a reagujte len vtedy, keď je to pre vás vhodné. 

  Udržiavajte si svoje súkromie: Váš telefón sa pripája k počítaču prostredníctvom bodu point-to-point zariadenia Dell Mobile Connect.zabezpečené pripojenie takže vaše dáta nie sú nikdy vystavené cez nezabezpečené internetové pripojenia. 

  Dostupné na stiahnutie 

  Viac informácií


  Konektory Inspiron 5370

  Porty a sloty

  1. 3-in-1 Micro SD čítačka kariet 2. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 3. USB 3.1 Gen 1 Typ-A | 4. Otvor pre bezpečnostné lanko 5. Výkon | 6. USB 3.1 Gen 1 Typ-C | 7. HDMI | 8. Audio konektor


  Rozmery a hmotnosť Inspironu 5370

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 15,81 mm (0,62 ") | 2. Šírka: 323,9 mm (12,75") | 3. Hĺbka: 219,9 mm (8,66 ") | Od hmotnosti: 1,396 kg (3,08 libier) *


  Navrhnuté pre skutočný svet - pretože tam sa život stáva.

  Chceme, aby ste svoje nové PC milovali celé roky. Preto testujeme notebooky Inspiron pre spoľahlivosť nielen na miestach, kde to očakávate, ale aj na otvorenej ceste pred nami. 

  Objavte teplo: Od šatní k uzamknutým autám testujeme notebooky Inspiron pre prežitie v drsných krátkodobých tepelných podmienkach až do 65 ° C. 

  Všetko na ňom závisí: Testujeme závesy notebooku Inspiron, aby sme sa uistili, že sa stále cítia pevne, dokonca aj po otvorení a zatvorení veka 20 000-krát. 

  Kľúče k úspechu: Testujeme bežne používané kľúče pre 10 miliónov stlačení klávesov a tlačidlá dotykového panela 1 milión krát bez akéhokoľvek zlyhania. Takže choďte do toho, dokončite svoj román. 

  Zapnuté:Bez ohľadu na to, čo nastavíte svoje výkonové a multimediálne tlačidlá, urobili sme ich všetky, aby sme prežili až 40 000 tlačí bez problémov. 

  Twist a turn: Zavolajte nám nadmerné, ale po skrútení základne laptopu Inspiron a veka viac ako 25 000-krát, môžeme vás uistiť, že časti vo vnútri sú dobre chránené. 

  Na dlhé trate: Systém podstúpi najmenej 10 000 hodín vysoko zrýchleného života, aby bolo zabezpečené, že je pripravený pre skutočný svet

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.